Školní Boulder Pohár 2019 - kvalifikace Zlín

13. 5. 2019

Výsledky

Chlapci - Kvalifikace - Zlín
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Nikolas Erneker 2005 Gymnázium Zlín 3TA ano 5 6 6 7 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0
2. Jakub Frgal 2003 Gymnázium Zlín 4KB ano 5 8 6 8 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 04 01 0 0 01 01 0 0 0 03 0 0
3. Vít Nejez 2004 ZŠ Mysločovice 9.B ano 4 6 4 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 03 01 0 0 0 0 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0
4. Tomáš Halámek 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B ano 4 7 5 10 0 0 02 02 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 04 0 0 03 02 0 0 0 0 0 0
5. Kryštof Hubáček 2004 Gymnázium Zlín 4KA ano 4 8 6 15 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 03 0 0 05 01 0 0 0 08 0 0
6. Jakub Samohýl 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B ano 4 8 5 7 0 0 03 03 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 03 01 0 0 0 0 0 0
7. Jan Trnka 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 9.A ano 4 8 4 4 0 0 04 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 02 01 0 0 0 0 0 0
8. Alexandr Bobowksy 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C ano 4 10 4 5 0 0 04 02 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 04 01 0 0 0 0 0 0
9. Matyáš Vyoral 2004 ZŠ Mysločovice 8.A ano 4 12 4 8 0 0 05 02 0 0 01 01 0 0 03 03 0 0 0 0 0 0 03 02 0 0 0 0 0 0
10. Patrik Šůstek 2004 ZŠ Okružní 9.B ano 4 14 5 8 0 0 03 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 04 0 0 09 01 0 0 0 0 0 0
11. Tomáš Svačina 2004 ZŠ Mysločovice 8.A ano 4 16 4 7 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 04 04 0 0 0 0 0 0 10 01 0 0 0 0 0 0
12-13. Tomáš Petr 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B ano 3 3 4 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
12-13. Vojtěch Kovařík 2004 Gymnázium Zlín 4KA ano 3 3 4 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
14. Richard Kučera 2005 ZŠ Okružní 8.A ano 3 4 5 9 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 02 02 0 0 0 02 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
15. Jakub Kučera 2003 ZŠ Mysločovice 9.A ano 3 5 5 18 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 0 14 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
16-17. Adam Dubský 2005 ZŠ Štefánikova 7.A 3 5 4 5 0 0 02 01 0 0 02 02 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
16-17. Michal Pummer 2003 ZŠ Sportovní 9.A 3 5 4 5 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 03 02 0 0 0 0 0 0
18. Tadeáš Jurčeka 2004 ZŠ Sportovní 9.A 3 6 4 7 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 04 02 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
19. Josef Říhák 2007 ZŠ Mysločovice 6.B 3 6 4 12 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 03 03 0 0 0 0 0 0 0 07 0 0 0 0 0 0
20. Matěj Semančík 2003 ZŠ Sportovní 9.B 3 7 4 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 05 01 0 0 0 0 0 0
21. Adam Dobrovolný 2006 ZŠ Sportovní 7.A 3 7 4 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 05 02 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
22. Jáchym Výskala 2004 ZŠ Mysločovice 9.A 3 8 4 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 06 02 0 0 0 0 0 0
23. Dominik Tkáč 2006 ZŠ Mysločovice 6.A 3 10 3 4 0 0 02 01 0 0 02 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 06 01 0 0 0 0 0 0
24. Jakub Hlavňovský 2004 Gymnázium Zlín 4KA 2 2 5 10 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 04 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
25. Matěj Hejčl 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C 2 2 4 4 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
26-27. Ondřej Koníček 2005 ZŠ Štefánikova 7.A 2 2 4 5 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
26-27. Jan Lacko 2006 ZŠ Sportovní 7.A 2 2 4 5 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
28-29. Lukáš Kopečný 2004 ZŠ Mysločovice 8.B 2 2 4 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
28-29. Ondřej Bublík 2003 ZŠ Okružní 9.B 2 2 4 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
30-31. Filip Kaláč 2005 ZŠ Sportovní 7.B 2 2 3 3 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
30-31. Lukáš Menšík 2004 ZŠ Sportovní 8.A 2 2 3 3 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
32-33. Jan Rusňák 2006 ZŠ Štefánikova 6.A 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32-33. Pavel Rusňák 2006 ZŠ Štefánikova 6.A 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. David Pešat 2006 ZŠ Štefánikova 7.A 2 3 4 4 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
35. Jakub Rašík 2005 ZŠ Mysločovice 7 2 3 4 6 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
36. Kristián Zelina 2006 ZŠ Sportovní 7.A 2 3 3 3 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37. Jakub Kopík 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C 2 3 3 4 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38-40. Lukáš Macháček 2004 ZŠ Sportovní 9.A 2 3 3 5 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
38-40. Jonáš Kraváček 2003 ZŠ Sportovní 9.A 2 3 3 5 0 0 02 02 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
38-40. Martin Suchý 2003 ZŠ Okružní 9.B 2 3 3 5 0 0 02 02 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Lukáš Tomala 2006 ZŠ Štefánikova 7.A 2 4 4 5 0 0 03 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
42. Lukáš Kratochvíl 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.A 2 4 4 13 0 0 03 02 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 09 0 0 0 0 0 0
43-44. Tomáš Pinkava 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.A 2 4 3 4 0 0 02 02 0 0 02 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
43-44. Patrik Zelenický 2003 ZŠ Okružní 9.B 2 4 3 4 0 0 03 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
45-46. Radovan Kostka 2006 ZŠ Štefánikova 6.A 2 4 3 5 0 0 02 02 0 0 02 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45-46. Filip Vlček 2003 ZŠ Okružní 9.B 2 4 3 5 0 0 03 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
47. Štěpán Běhula 2006 ZŠ Štefánikova 7.A 2 5 3 3 0 0 04 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Jiří Pavlištík 2005 ZŠ Mysločovice 7 2 5 3 4 0 0 04 02 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49. Vítězslav Pagáč 2004 ZŠ Okružní 9.B 2 6 3 6 0 0 05 02 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
50. Adam Sedláček 2004 ZŠ Okružní 9.B 2 6 3 10 0 0 05 05 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 04 0 0 0 0 0 0
51. Richard Hrančík 2007 ZŠ Štefánikova 6.A 2 6 2 2 0 0 03 01 0 0 03 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52. Dominik Hudřík 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C 1 1 3 11 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 09 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53. Radek Šustek 2003 ZŠ Okružní 9.B 1 4 1 1 0 0 04 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54-56. David Jurášek 2006 ZŠ Štefánikova 7.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54-56. Tomáš Petr 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54-56. Matyáš Vyoral 2004 ZŠ Mysločovice 8.A 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky - Kvalifikace - Zlín
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-2. Nikola Králiková 2005 ZŠ Okružní 9.A ano 6 6 6 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0
1-2. Hana Fojtíková 2004 Gymnázium Zlín 4KB ano 6 6 6 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0
3. Adriana Šimová 2007 ZŠ Okružní 6.C ano 6 6 6 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 1 1 0 0
4. Vanda Kováčová 2004 Gymnázium Zlín 3TB ano 5 6 5 5 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0
5. Karolína Mitanová 2004 ZŠ Sportovní 8.B ano 3 3 4 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
6. Hana Vávrová 2004 ZŠ Sportovní 8.B ano 3 3 3 3 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Veronika Valová 2007 Gymnázium Zlín 1PA ano 3 4 5 6 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
8. Eliška Vaculíková 2004 ZŠ Okružní 9.C ano 3 4 4 5 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
9. Viktorie Zapletalová 2006 ZŠ Štefánikova 7.B ano 3 5 4 6 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
10. Šárka Chládková 2005 ZŠ Mysločovice 8.B ano 3 9 3 7 0 0 02 01 0 0 03 02 0 0 04 04 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Petra Bartošková 2006 Gymnázium Zlín 1PA ano 2 2 5 5 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
12. Adéla Müllerová 2004 ZŠ Sportovní 8.B ano 2 2 4 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
13. Tereza Sedláčková 2006 ZŠ Štefánikova 7.A ano 2 2 4 6 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
14-17. Romana Habartová 2005 ZŠ Sportovní 8.B ano 2 2 3 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-17. Jassica Ondrigová 2004 ZŠ Sportovní 8.A ano 2 2 3 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-17. Ema Zábojníková 2006 ZŠ Mysločovice 7 ano 2 2 3 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-17. Adriana Tomanová 2006 ZŠ Okružní 7.C ano 2 2 3 4 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0
18. Martina Klhůvková 2003 ZŠ Mysločovice 9.B 2 2 3 5 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Anna Polišenská 2007 ZŠ Mysločovice 6.B 2 2 3 7 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 05 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20-24. Kateřina Cinková 2006 ZŠ Štefánikova 7.A 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20-24. Kateřina Mojžíšová 2004 ZŠ Sportovní 8.B 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20-24. Ema Flajzarová 2004 ZŠ Sportovní 9.A 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20-24. Aneta Teplá 2004 ZŠ Mysločovice 9.B 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20-24. Emilly Smith 2007 ZŠ Mysločovice 6.B 2 2 2 2 0 0 01 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Alex Procházková 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C 2 3 5 6 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 02 02 0 0 0 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
26. Veronika Hejmalová 2007 ZŠ Štefánikova 6.A 2 3 4 8 0 0 02 02 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
27. Lucie Pavlíčková 2006 ZŠ Štefánikova 7.B 2 3 4 9 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 06 0 0 0 0 0 0
28. Kristýna Utinková 2005 ZŠ Mysločovice 8.B 2 3 4 10 0 0 01 01 0 0 02 02 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0 0 04 0 0 0 0 0 0
29. Tereza Vlčková 2004 ZŠ Sportovní 9.A 2 3 3 3 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Darina Němcová 2006 ZŠ Mysločovice 7 2 3 3 4 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-33. Karolína Svačinová 2004 ZŠ Mysločovice 8.B 2 3 2 2 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-33. Martina Březíková 2003 ZŠ Mysločovice 9.B 2 3 2 2 0 0 02 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-33. Sára Ježíková 2005 ZŠ Okružní 7.C 2 3 2 2 0 0 01 01 0 0 02 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Lucie Prouzová 2004 ZŠ Sportovní 8.B 2 3 2 3 0 0 01 01 0 0 02 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Adéla Lutková 2005 ZŠ Okružní 7.C 2 4 3 4 0 0 03 01 0 0 01 01 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36-38. Gabriela Čechmanová 2005 ZŠ Štefánikova 7.A 2 4 2 2 0 0 01 01 0 0 03 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36-38. Amálie Čižmařová 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 2 4 2 2 0 0 01 01 0 0 03 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36-38. Nela Dohnalová 2006 ZŠ Okružní 7.C 2 4 2 2 0 0 03 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39. Kateřina Samohýlová 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C 2 5 3 5 0 0 04 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 03 0 0 0 0 0 0
40. Natálie Vavrušová 2006 ZŠ Štefánikova 7.B 2 5 2 3 0 0 02 01 0 0 03 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Tereza Páníková 2005 ZŠ Okružní 7.C 2 5 2 5 0 0 01 01 0 0 04 04 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. Diana Halámková 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C 2 6 4 4 0 0 05 01 0 0 01 01 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
43. Nikol Nováková 2005 ZŠ Štefánikova 7.A 2 6 2 2 0 0 03 01 0 0 03 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44. Kristýna Vodáková 2004 ZŠ Okružní 9.C 2 9 2 6 0 0 05 04 0 0 04 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45-46. Kateřina Suchánková 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C 1 1 3 3 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
45-46. Sofie Dvorská 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C 1 1 3 3 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0
47. Vendula Machová 2007 ZŠ Štefánikova 6.A 1 1 3 9 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 04 0 0 0 0 0 0 0 04 0 0 0 0 0 0
48-49. Nela Ondřejová 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C 1 1 2 2 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48-49. Eva Žemlová 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 1 1 2 2 0 0 0 01 0 0 01 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50. Anna Zapletalová 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C 1 2 3 4 0 0 0 01 0 0 02 02 0 0 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51. Jana Machová 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 0 0 1 2 0 0 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Jakub Hlavňovský 2004 Gymnázium Zlín 4KA
2. Vojtěch Kovařík 2004 Gymnázium Zlín 4KA
3. Kryštof Hubáček 2004 Gymnázium Zlín 4KA
4. Jakub Frgal 2003 Gymnázium Zlín 4KB
5. Nikolas Erneker 2005 Gymnázium Zlín 3TA
6. Jiří Pavlištík 2005 ZŠ Mysločovice 7
7. Jakub Rašík 2005 ZŠ Mysločovice 7
8. Lukáš Kopečný 2004 ZŠ Mysločovice 8.B
9. Dominik Tkáč 2006 ZŠ Mysločovice 6.A
10. Jáchym Výskala 2004 ZŠ Mysločovice 9.A
11. Josef Říhák 2007 ZŠ Mysločovice 6.B
12. Tomáš Svačina 2004 ZŠ Mysločovice 8.A
13. Matyáš Vyoral 2004 ZŠ Mysločovice 8.A
14. Matyáš Vyoral 2004 ZŠ Mysločovice 8.A
15. Vít Nejez 2004 ZŠ Mysločovice 9.B
16. Jakub Kučera 2003 ZŠ Mysločovice 9.A
17. Radek Šustek 2003 ZŠ Okružní 9.B
18. Adam Sedláček 2004 ZŠ Okružní 9.B
19. Vítězslav Pagáč 2004 ZŠ Okružní 9.B
20. Filip Vlček 2003 ZŠ Okružní 9.B
21. Patrik Zelenický 2003 ZŠ Okružní 9.B
22. Martin Suchý 2003 ZŠ Okružní 9.B
23. Ondřej Bublík 2003 ZŠ Okružní 9.B
24. Richard Kučera 2005 ZŠ Okružní 8.A
25. Patrik Šůstek 2004 ZŠ Okružní 9.B
26. Jonáš Kraváček 2003 ZŠ Sportovní 9.A
27. Lukáš Macháček 2004 ZŠ Sportovní 9.A
28. Kristián Zelina 2006 ZŠ Sportovní 7.A
29. Lukáš Menšík 2004 ZŠ Sportovní 8.A
30. Filip Kaláč 2005 ZŠ Sportovní 7.B
31. Jan Lacko 2006 ZŠ Sportovní 7.A
32. Adam Dobrovolný 2006 ZŠ Sportovní 7.A
33. Matěj Semančík 2003 ZŠ Sportovní 9.B
34. Tadeáš Jurčeka 2004 ZŠ Sportovní 9.A
35. Michal Pummer 2003 ZŠ Sportovní 9.A
36. Richard Hrančík 2007 ZŠ Štefánikova 6.A
37. Pavel Rusňák 2006 ZŠ Štefánikova 6.A
38. Jan Rusňák 2006 ZŠ Štefánikova 6.A
39. Štěpán Běhula 2006 ZŠ Štefánikova 7.A
40. Radovan Kostka 2006 ZŠ Štefánikova 6.A
41. Lukáš Tomala 2006 ZŠ Štefánikova 7.A
42. David Jurášek 2006 ZŠ Štefánikova 7.B
43. Ondřej Koníček 2005 ZŠ Štefánikova 7.A
44. Adam Dubský 2005 ZŠ Štefánikova 7.A
45. David Pešat 2006 ZŠ Štefánikova 7.A
46. Dominik Hudřík 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C
47. Jakub Kopík 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C
48. Tomáš Pinkava 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.A
49. Lukáš Kratochvíl 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.A
50. Matěj Hejčl 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C
51. Tomáš Petr 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
52. Tomáš Petr 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
53. Alexandr Bobowksy 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C
54. Jan Trnka 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 9.A
55. Jakub Samohýl 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
56. Tomáš Halámek 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Petra Bartošková 2006 Gymnázium Zlín 1PA
2. Veronika Valová 2007 Gymnázium Zlín 1PA
3. Vanda Kováčová 2004 Gymnázium Zlín 3TB
4. Hana Fojtíková 2004 Gymnázium Zlín 4KB
5. Martina Březíková 2003 ZŠ Mysločovice 9.B
6. Karolína Svačinová 2004 ZŠ Mysločovice 8.B
7. Emilly Smith 2007 ZŠ Mysločovice 6.B
8. Aneta Teplá 2004 ZŠ Mysločovice 9.B
9. Darina Němcová 2006 ZŠ Mysločovice 7
10. Anna Polišenská 2007 ZŠ Mysločovice 6.B
11. Martina Klhůvková 2003 ZŠ Mysločovice 9.B
12. Ema Zábojníková 2006 ZŠ Mysločovice 7
13. Kristýna Utinková 2005 ZŠ Mysločovice 8.B
14. Šárka Chládková 2005 ZŠ Mysločovice 8.B
15. Kristýna Vodáková 2004 ZŠ Okružní 9.C
16. Tereza Páníková 2005 ZŠ Okružní 7.C
17. Nela Dohnalová 2006 ZŠ Okružní 7.C
18. Sára Ježíková 2005 ZŠ Okružní 7.C
19. Adéla Lutková 2005 ZŠ Okružní 7.C
20. Adriana Tomanová 2006 ZŠ Okružní 7.C
21. Eliška Vaculíková 2004 ZŠ Okružní 9.C
22. Nikola Králíková 2005 ZŠ Okružní 9.A
23. Adriana Šimová 2007 ZŠ Okružní 6.C
24. Lucie Prouzová 2004 ZŠ Sportovní 8.B
25. Hana Vávrová 2004 ZŠ Sportovní 8.B
26. Ema Flajzarová 2004 ZŠ Sportovní 9.A
27. Kateřina Mojžíšová 2004 ZŠ Sportovní 8.B
28. Tereza Vlčková 2004 ZŠ Sportovní 9.A
29. Jassica Ondrigová 2004 ZŠ Sportovní 8.A
30. Romana Habartová 2005 ZŠ Sportovní 8.B
31. Adéla Müllerová 2004 ZŠ Sportovní 8.B
32. Karolína Mitanová 2004 ZŠ Sportovní 8.B
33. Vendula Machová 2007 ZŠ Štefánikova 6.A
34. Nikol Nováková 2005 ZŠ Štefánikova 7.A
35. Natálie Vavrušová 2006 ZŠ Štefánikova 7.B
36. Gabriela Čechmanová 2005 ZŠ Štefánikova 7.A
37. Kateřina Cinková 2006 ZŠ Štefánikova 7.A
38. Tereza Sedláčková 2006 ZŠ Štefánikova 7.A
39. Lucie Pavlíčková 2006 ZŠ Štefánikova 7.B
40. Veronika Hejmalová 2007 ZŠ Štefánikova 6.A
41. Viktorie Zapletalová 2006 ZŠ Štefánikova 7.B
42. Jana Machová 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
43. Eva Žemlová 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
44. Nela Ondřejová 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C
45. Anna Zapletalová 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C
46. Sofie Dvorská 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C
47. Kateřina Suchánková 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C
48. Amálie Čižmařová 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B
49. Kateřina Samohýlová 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C
50. Diana Halámková 2007 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C
51. Alex Procházková 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 6.C

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.