Školní Boulder Pohár 2019 - kvalifikace Slaný

13. 5. 2019

Výsledky

Chlapci - Kvalifikace - Slaný
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-4. František Danda 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Prima ano 6 6 6 6 42 6 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 8 1
1-4. David Hulcr 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda ano 6 6 6 6 42 6 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 8 1
1-4. Tomáš Dygrýn 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta ano 6 6 6 6 42 6 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 8 1
1-4. Filip Křeček 2003 ZŠ Kvílice 9.třída ano 6 6 6 6 42 6 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 8 1
5. Adam Prokop 2007 3. ZŠ Slaný 6.C ano 5 5 6 6 41 6 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 0 1 7 1
6. Jaromír Janovský 2006 3. ZŠ Slaný 6.C ano 5 6 6 6 41 7 1 1 5 1 2 1 7 2 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 0 1 7 1
7. Martin Fornůsek 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda ano 4 4 4 4 35 14 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 0 0 4 8 0 0 4 2
8. Michal Kaiser 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta ano 4 5 4 4 30 8 1 1 5 1 2 1 7 2 1 1 8 1 1 1 7 1 0 0 2 2 0 0 1 1
9. Vojtěch Vesecký 2004 1. ZŠ Slaný 9.A ano 4 7 4 4 32 9 1 1 5 1 2 1 7 2 3 1 8 3 1 1 7 1 0 0 4 1 0 0 1 1
10. Martin Václavík 2006 ZŠ Zvoleněves 6. třída ano 4 10 5 11 35 13 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 3 3 7 3 5 5 7 5 0 0 2 2
11. Filip Frolík 2004 ZŠ Tuchlovice 8. třída ano 4 10 4 4 31 14 1 1 5 1 7 1 7 7 1 1 8 1 1 1 7 1 0 0 3 3 0 0 1 1
12. Jaroslav Chlad 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta ano 4 13 4 4 31 17 1 1 5 1 10 1 7 10 1 1 8 1 1 1 8 1 0 0 2 2 0 0 1 2
13. Michal Hladký 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída ano 3 3 3 3 26 8 1 1 5 1 1 1 7 1 0 0 4 2 1 1 7 1 0 0 3 3 0 0 0 0
14. Tomáš Vorlíček 2004 1. ZŠ Slaný 9.B ano 3 4 4 4 28 13 1 1 5 1 2 1 7 2 0 1 7 1 1 1 7 1 0 0 1 4 0 0 1 4
15. Jan Čech 2007 ZŠ Zlonice 6.B ano 3 4 4 5 33 13 2 2 5 2 0 1 6 1 1 1 8 1 1 1 7 1 0 0 3 5 0 0 4 3
16. Petr Krátký 2005 1. ZŠ Slaný 7.B 3 4 4 5 28 7 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 2 2 7 2 0 0 1 1 0 0 1 1
17. Jaroslav Vaněk 2006 ZŠ Kvílice 6. třída 3 5 4 6 29 8 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 3 3 7 3 0 0 3 2 0 0 0 0
18. Václav Kindl 2005 ZŠ Tuchlovice 8. třída 3 7 3 3 28 13 1 1 5 1 3 1 7 3 3 1 8 3 0 0 4 1 0 0 3 1 0 0 1 4
19. Adam Zíma 2005 ZŠ Kvílice 8. třída 3 8 4 10 31 15 1 1 5 1 0 2 6 2 1 1 8 1 6 6 7 6 0 0 3 4 0 0 2 1
20. Vojtěch Jiříkovský 2005 2. ZŠ Slaný 7.A 3 9 4 7 27 15 1 1 5 1 0 3 6 3 5 1 8 5 3 2 7 3 0 0 1 3 0 0 0 0
21. Kamil Červený 2003 ZŠ Zvoleněves 9.třída 2 2 4 4 31 9 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 1 1 7 1 0 0 3 2 0 0 4 3
22. Tomáš Maleček 2006 3. ZŠ Slaný 7.A 2 2 4 4 25 5 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 1 5 1 0 0 0 0 0 0 1 1
23. Ondřej Rockenbauer 2004 1. ZŠ Slaný 9.B 2 2 4 4 24 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 1 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Tomáš Káčerek 2004 1. ZŠ Slaný 8.B 2 2 4 6 27 10 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 3 5 3 0 0 2 1 0 0 1 3
25. Jan Král 2004 3. ZŠ Slaný 9.A 2 2 4 6 27 13 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 3 5 3 0 0 2 3 0 0 1 4
26. Tadeáš Dragoun 2005 ZŠ Zlonice 8. třída 2 2 3 3 27 10 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 3 0 0 3 2 0 0 1 2
27. Ondřej Pinďák 2005 ZŠ Kvílice 8. třída 2 2 3 3 26 8 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 2 2 0 0 1 2
28. Martin Tureček 2007 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída 2 2 3 3 26 9 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 2 4 0 0 1 1
29. Šimon Beran 2005 3. ZŠ Slaný 8.A 2 2 3 3 24 5 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1
30. Jakub Mrva 2006 1. ZŠ Slaný 6.A 2 2 3 3 24 10 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 6
31. Jakub Tůma 2005 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie 2 2 3 4 24 7 1 1 5 1 0 2 6 2 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0
32. Patrik Marko 2004 2. ZŠ Slaný 8.B 2 3 4 5 27 8 1 1 5 1 0 2 6 2 0 1 7 1 2 1 7 2 0 0 2 2 0 0 0 0
33. David Ötwös 2002 Středisko vých.péče Slaný 9.třída 2 3 4 5 26 6 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 2 2 7 2 0 0 2 1 0 0 0 0
34. Michal Hadač 2007 3. ZŠ Slaný 6.A 2 3 4 6 28 10 1 1 5 1 0 1 6 1 2 1 8 2 0 3 5 3 0 0 2 1 0 0 2 2
35. Jakub Podroužek 2005 ZŠ Kvílice 8. třída 2 3 3 4 26 7 2 2 5 2 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 3 2 0 0 0 0
36. Petr Novák 2005 ZŠ Zvoleněves 8. třída 2 3 3 4 24 7 1 1 5 1 0 1 6 1 2 2 8 2 0 0 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0
37. Jakub Janek 2006 ZŠ Kvílice 6. třída 2 3 3 4 23 5 1 1 5 1 0 1 6 1 2 2 8 2 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Jakub Vyskočil 2006 ZŠ Zlonice 6.A 2 3 3 4 23 6 2 2 5 2 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
39. Jakub Král 2004 3. ZŠ Slaný 9.A 2 3 3 6 24 10 2 2 5 2 0 3 6 3 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 3
40. Radek Bačina 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 2 3 2 2 21 7 1 1 5 1 2 1 7 2 0 0 3 2 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 0 0
41. Šimon Vojna 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída 2 4 4 11 26 15 1 1 5 1 3 1 7 3 0 2 6 2 0 7 5 7 0 0 2 1 0 0 1 1
42. Daniel Husák 2005 ZŠ Tuchlovice 8. třída 2 4 3 3 25 11 1 1 5 1 3 1 7 3 0 1 7 2 0 0 4 1 0 0 1 1 0 0 1 3
43. Jan Šimáček 2005 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie 2 4 3 3 24 8 1 1 5 1 0 1 6 1 3 1 8 3 0 0 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0
44. Matyáš Prokeš 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 2 4 2 3 20 8 1 1 5 1 3 2 7 3 0 0 2 1 0 0 3 1 0 0 2 1 0 0 1 1
45. Jan Janiga 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 2 4 2 4 20 15 2 2 5 2 2 2 7 2 0 0 4 10 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46. Vojtěch Janinda 2005 ZŠ Zvoleněves 7.třída 2 5 4 5 28 11 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 7 3 4 2 7 4 0 0 2 1 0 0 1 1
47. Jiří Hadač 2004 3. ZŠ Slaný 8.A 2 5 3 3 26 9 1 1 5 1 0 1 6 1 4 1 8 4 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 1 1
48. František Beran 2007 ZŠ Tuchlovice 6.B 2 5 3 6 25 9 4 4 5 4 0 1 6 2 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 0 0
49. Jiří Pospíšil 2005 ZŠ Tuchlovice 8.A 1 1 4 7 25 10 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 7 3 0 4 5 4 0 0 2 1 0 0 0 0
50. Jakub Hodan 2004 ZŠ Tuchlovice 8. třída 1 1 3 3 24 11 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 2 1 0 0 1 5
51. Vincent Baldýnský 2007 ZŠ Tuchlovice 6.A 1 1 3 3 23 6 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 2 1 0 0 0 0
52. Petr Peiger 2004 ZŠ Zlonice 8. třída 1 1 3 3 21 5 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
53. Ondřej Jančula 2003 3. ZŠ Slaný 9.C 1 1 3 4 23 8 1 1 5 1 0 1 6 1 0 2 7 3 0 0 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0
54. David Forro 2003 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 1 3 4 22 8 1 1 5 1 0 1 6 2 0 2 6 2 0 0 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0
55. Daniel Jan Tlustý 2003 1. ZŠ Slaný 9.B 1 1 2 2 23 9 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 6 1 0 0 5 4 0 0 1 2 0 0 0 0
56. Marek Švehla 2005 ZŠ Kvílice 7. třída 1 1 2 2 20 4 1 1 5 1 0 0 4 1 0 1 7 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57. František Ježek 2005 2. ZŠ Slaný 8. třída 1 1 2 2 17 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 2 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
58. Vít Rovenský 2007 1. ZŠ Slaný 6.A 1 1 2 3 19 7 1 1 5 1 0 2 6 2 0 0 3 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 1 1
59. Dominik Dlouhý 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 1 1 2 3 18 6 1 1 5 1 0 2 6 2 0 0 3 2 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60. Patrik Hirni 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 2 3 4 25 12 2 2 5 2 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 2 6
61. David Franc 2003 2. ZŠ Slaný 8.B 1 2 3 4 22 5 0 0 0 0 0 1 6 1 0 1 7 1 2 2 7 2 0 0 2 1 0 0 0 0
62. Jan Beneš 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 2 3 5 24 12 2 2 5 2 0 1 6 1 0 2 6 2 0 0 4 1 0 0 2 4 0 0 1 2
63. David Vychodil 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída 1 2 2 3 19 13 2 2 5 2 0 0 2 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 2 6 0 0 1 2
64. Jan Grünwald 2005 2. ZŠ Slaný 8.A 1 2 2 3 16 7 2 2 5 2 0 1 5 1 0 0 3 3 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
65. Lukáš Košťál 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 2 1 2 11 8 2 2 5 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
66. Daniel Novotný 2007 1. ZŠ Slaný 6.C 1 3 3 7 22 11 3 3 5 3 0 1 6 1 0 3 7 6 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
67. Roman Demeďuk 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída 1 3 1 2 12 7 3 2 5 3 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
68. Ondřej Dykast 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída 1 3 1 2 12 8 3 2 5 3 0 0 2 2 0 0 2 2 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
69. Jaroslav Novák 2003 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída 1 3 1 2 9 5 3 2 5 3 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70. Lukáš Routner 2005 ZŠ Zlonice 7.B 1 4 3 4 23 10 4 2 5 4 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 2 1 0 0 1 2
71. Jaromír Štajner 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 4 3 4 21 7 4 2 5 4 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
72. Jan Vaishajtl 2005 ZŠ Zlonice 8. třída 1 5 3 9 23 11 5 5 5 5 0 1 6 1 0 3 6 3 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 0 0
73. Michal Volf 2006 Středisko vých.péče Slaný 6. třída 1 5 2 3 16 8 5 2 5 5 0 1 5 1 0 0 3 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74. Filip Staněk 2005 Středisko vých.péče Slaný 7.C 1 7 3 11 20 15 7 4 5 7 0 0 4 1 0 1 6 1 0 6 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0
75. Josef Strunecký 2003 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 8 2 6 18 13 8 4 5 8 0 2 5 2 0 0 4 2 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
76-77. Martin Šubrt 2005 ZŠ Tuchlovice 8. třída 0 0 3 3 20 5 0 1 4 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
76-77. Tomáš Mucha 2006 2. ZŠ Slaný 7.A 0 0 3 3 20 5 0 1 4 2 0 1 6 1 0 1 7 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky - Kvalifikace - Slaný
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Laura Henlínová 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda ano 6 14 6 6 42 14 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 9 1 8 9
2. Eliška Horáčková 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima ano 5 5 6 7 41 7 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 0 2 7 2
3. Anna Blechová 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima ano 5 5 5 5 38 9 1 1 5 1 1 1 7 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 0 0 4 4
4. Tereza Trnková 2007 2. ZŠ Slaný 6.C ano 4 4 5 5 34 7 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 1 1 7 1 1 1 7 1 0 0 1 2
5. Nikola Hučková 2006 2. ZŠ Slaný 7. třída ano 4 9 4 6 30 20 1 1 5 1 2 2 7 2 5 2 8 5 1 1 7 1 0 0 2 7 0 0 1 4
6. Michaela Kučerová 2005 1. ZŠ Slaný 8.B ano 3 9 4 5 28 12 1 1 5 1 0 1 6 1 3 1 8 3 5 2 7 5 0 0 2 2 0 0 0 0
7. Viktorie Baťková 2005 1. ZŠ Slaný 7.B ano 2 2 3 3 27 12 1 1 5 1 0 1 6 3 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 3 4 0 0 1 2
8. Karolína Mundlová 2005 ZŠ Kvílice 8. třída ano 2 2 3 3 24 5 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1
9. Vanda Snopová 2004 ZŠ Kvílice 8. třída ano 2 2 3 3 24 6 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 2
10. Josefína Bečvářová 2005 3. ZŠ Slaný 7.A ano 2 2 3 3 24 7 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 1 3 0 0 0 0
11. Helena Nováková 2005 ZŠ Zlonice 7.A ano 2 2 3 3 23 5 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 1 1
12. Žaneta Žáková 2007 3. ZŠ Slaný 6.A ano 2 2 3 3 23 6 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 1 1
13-14. Nikola Brantová 2003 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta ano 2 2 3 3 22 4 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13-14. Martina Javorská 2006 ZŠ Zlonice 6.B ano 2 2 3 3 22 4 1 1 5 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Anna Mikulová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída ano 2 2 3 3 21 4 1 1 5 1 1 1 7 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Adriana Velká 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie 2 2 3 4 25 10 1 1 5 1 0 2 6 3 1 1 8 1 0 0 4 2 0 0 2 3 0 0 0 0
17. Barbora Holubová 2004 ZŠ Kvílice 9.třída 2 3 3 3 23 8 1 1 5 1 0 1 6 1 2 1 8 2 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 1 3
18. Veronika Kniežová 2007 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída 2 3 3 4 26 11 2 2 5 2 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 3 0 0 2 2 0 0 1 2
19. Michaela Kapicová 2004 ZŠ Zvoleněves 8. třída 2 3 3 5 24 9 2 2 5 2 0 2 6 2 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 3
20. Kateřina Dvořáková 2006 3. ZŠ Slaný 6.C 2 3 3 5 21 8 2 2 5 2 0 2 5 2 1 1 8 1 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Michaela Mundlová 2007 ZŠ Kvílice 6. třída 2 4 3 4 22 6 1 1 5 1 0 1 6 1 3 2 8 3 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Kateřina Bukvajová 2005 ZŠ Zvoleněves 8. třída 2 4 3 5 24 7 3 3 5 3 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1
23. Anna Pagačová 2007 ZŠ Zlonice 6.A 2 5 3 3 23 7 1 1 5 1 0 1 6 1 4 1 8 4 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Sonja Hatinová 2003 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída 2 5 2 2 17 8 1 1 5 1 4 1 7 4 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 1 1
25. Barbora Krčálová 2006 ZŠ Zlonice 6. třída 2 6 3 3 27 14 2 1 5 2 0 1 6 1 4 1 8 4 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 4 5
26. Hana Červená 2006 ZŠ Zvoleněves 7. třída 2 6 3 3 25 17 1 1 5 1 0 1 6 2 5 1 8 5 0 0 4 1 0 0 1 3 0 0 1 5
27. Veronika Houdková 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda 2 11 3 5 22 13 1 1 5 1 0 1 6 1 10 3 8 10 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Klára Szentesiová 2003 1. ZŠ Slaný 9.B 1 1 3 3 24 8 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 7 3 0 0 4 1 0 0 2 2 0 0 0 0
29. Monika Krupičková 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie 1 1 3 3 23 6 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 7 1 0 0 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0
30. Magdalena Machová 2005 ZŠ Zlonice 8. třída 1 1 3 3 23 8 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 7 3 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 2
31. Anna Juneková 2006 3. ZŠ Slaný 7.A 1 1 3 3 22 9 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 1 4 0 0 1 1
32. Adéla Vondrátová 2004 ZŠ Zlonice 9.třída 1 1 3 3 22 11 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 2 0 0 1 3 0 0 1 3
33. Barbora Hlavsová 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída 1 1 3 3 21 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Simona Minichthalerová 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 1 1 3 3 21 8 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 1 4
35-39. Michaela Konečná 2005 ZŠ Kvílice 8. třída 1 1 3 3 20 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35-39. Simona Tomišincová 2006 ZŠ Zlonice 6.třída 1 1 3 3 20 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35-39. Daniela Kreisingerová 2004 ZŠ Zlonice 9.třída 1 1 3 3 20 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35-39. Pavla Fišková 2006 1. ZŠ Slaný 7.C 1 1 3 3 20 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35-39. Natálie Polanská 2006 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída 1 1 3 3 20 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40. Kamila Moravcová 2005 ZŠ Zlonice 7.B 1 1 3 3 16 3 1 1 5 1 0 1 5 1 0 1 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41-42. Anna Štajnerová 2006 ZŠ Zvoleněves 6. třída 1 1 3 4 22 11 1 1 5 1 0 1 6 1 0 2 7 5 0 0 3 2 0 0 1 2 0 0 0 0
41-42. Tereza Šebestová 2007 2. ZŠ Slaný 6.B 1 1 3 4 22 11 1 1 5 1 0 2 6 3 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 1 4 0 0 0 0
43. Barbora Lukavská 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída 1 1 3 4 20 6 1 1 5 1 0 2 5 2 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 1 1
44. Natálie Růžičková 2006 3. ZŠ Slaný 7.A 1 1 3 5 22 14 1 1 5 1 0 2 6 2 0 2 7 8 0 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0
45. Lenka Holadová 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 1 3 7 17 7 1 1 5 1 0 3 6 3 0 3 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46. Veronika Hamouzová 2003 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída 1 1 3 9 22 14 1 1 5 1 0 1 6 1 0 7 6 7 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 4
47. Klára Senohrábková 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída 1 1 2 2 21 4 0 0 3 1 0 1 6 1 1 1 8 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Eliška Herinková 2004 ZŠ Tuchlovice 9.A 1 1 2 2 20 5 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 5 2 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49. Nela Trsková 2007 1. ZŠ Slaný 6.B 1 1 2 2 19 4 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 5 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50. Alena Krumplová 2005 ZŠ Zlonice 8. třída 1 1 2 2 19 7 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 5 3 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
51. Šárka Satýnková 2006 1. ZŠ Slaný 6.B 1 1 2 2 18 5 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52. Zora Kučerová 2006 ZŠ Kvílice 6. třída 1 1 2 2 18 8 1 1 5 1 0 1 6 1 0 0 3 2 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 1 2
53. Denisa Dragounová 2007 1. ZŠ Slaný 6.B 1 1 2 3 19 7 0 0 3 3 0 2 5 2 1 1 8 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Marieta Fodorová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída 1 1 2 5 19 8 1 1 5 1 0 4 5 4 0 0 5 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
55. Terezie Humlová 2006 Středisko vých.péče Slaný 7.A 1 1 1 1 9 3 1 1 5 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56. Eliška Šubrtová 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída 1 2 3 3 21 6 2 1 5 2 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
57. Kristýna Ničová 2004 1. ZŠ Slaný 9.B 1 2 3 3 20 5 2 1 5 2 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
58. Andrea Maňasová 2004 ZŠ Zvoleněves 8. třída 1 2 3 4 23 6 2 2 5 2 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 0 0
59. Tereza Janovská 2003 3. ZŠ Slaný 9.A 1 2 3 4 21 5 2 2 5 2 0 1 6 1 0 1 7 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60. Adéla Kailová 2005 Středisko vých.péče Slaný 8.B 1 2 2 4 14 11 2 2 5 2 0 2 5 2 0 0 1 2 0 0 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0
61. Aneta Čermáková 2005 ZŠ Zvoleněves 8. třída 1 3 3 3 20 6 3 1 5 3 0 1 6 1 0 1 6 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
62. Veronika Čiberová 2005 1. ZŠ Slaný 8.B 1 3 3 6 21 9 3 3 5 3 0 1 6 1 0 2 7 3 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
63. Veronika Senohrábková 2007 ZŠ Tuchlovice 6.B. 1 3 2 3 21 10 0 0 3 4 0 1 6 1 3 2 8 3 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
64. Martina Konečná 2003 ZŠ Kvílice 9.třída 1 3 1 1 22 8 3 1 5 3 0 0 6 1 0 0 7 2 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0
65. Karolína Jokešová 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída 1 3 1 1 7 5 3 1 5 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66. Nikola Houšková 2006 Středisko vých.péče Slaný 6. třída 1 3 1 3 11 6 3 3 5 3 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
67. Jitka Vítů 2007 ZŠ Zvoleněves 6. třída 1 5 2 6 15 8 5 5 5 5 0 1 5 1 0 0 2 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68. Tereza Venzlová 2007 ZŠ Zvoleněves 6. třída 1 6 2 9 17 17 6 6 5 6 0 3 6 3 0 0 3 5 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
69. Kateřina Riglová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída 1 7 2 9 15 39 7 6 5 7 0 3 6 13 0 0 2 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 11
70. Petra Piálková 2007 ZŠ Tuchlovice 6.A. 0 0 2 3 18 8 0 0 2 1 0 1 6 3 0 2 6 2 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0
71. Aneta Červenková 2006 1. ZŠ Slaný 7.A 0 0 0 0 12 7 0 0 3 1 0 0 4 1 0 0 2 2 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
72. Kminiaková Natálie 2007 ZŠ Kvílice 6. třída 0 0 0 0 9 5 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
73. Marie Pokošová 2006 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída 0 0 0 0 8 4 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Petr Krátký 2005 1. ZŠ Slaný 7.B
2. Tomáš Káčerek 2004 1. ZŠ Slaný 8.B
3. Ondřej Rockenbauer 2004 1. ZŠ Slaný 9.B
4. Daniel Jan Tlustý 2003 1. ZŠ Slaný 9.B
5. Vojtěch Vesecký 2004 1. ZŠ Slaný 9.A
6. Jakub Mrva 2006 1. ZŠ Slaný 6.A
7. Tomáš Vorlíček 2004 1. ZŠ Slaný 9.B
8. Vít Rovenský 2007 1. ZŠ Slaný 6.A
9. Daniel Novotný 2007 1. ZŠ Slaný 6.C
10. Tomáš Mucha 2006 2. ZŠ Slaný 7.A
11. Jan Grünwald 2005 2. ZŠ Slaný 8.A
12. Patrik Marko 2004 2. ZŠ Slaný 8.B
13. František Ježek 2005 2. ZŠ Slaný 8. třída
14. Vojtěch Jiříkovský 2005 2. ZŠ Slaný 7.A
15. David Franc 2003 2. ZŠ Slaný 8.B
16. Jaromír Janovský 2006 3. ZŠ Slaný 6.C
17. Jakub Král 2004 3. ZŠ Slaný 9.A
18. Tomáš Maleček 2006 3. ZŠ Slaný 7.A
19. Michal Hadač 2007 3. ZŠ Slaný 6.A
20. Adam Prokop 2007 3. ZŠ Slaný 6.C
21. Ondřej Jančula 2003 3. ZŠ Slaný 9.C
22. Šimon Beran 2005 3. ZŠ Slaný 8.A
23. Jiří Hadač 2004 3. ZŠ Slaný 8.A
24. Jan Král 2004 3. ZŠ Slaný 9.A
25. Jakub Tůma 2005 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie
26. Jan Šimáček 2005 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie
27. Tomáš Dygrýn 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta
28. David Hulcr 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda
29. František Danda 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Prima
30. Michal Kaiser 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta
31. Jaroslav Chlad 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta
32. Martin Fornůsek 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda
33. Filip Staněk 2005 Středisko vých.péče Slaný 7.C
34. David Ötwös 2002 Středisko vých.péče Slaný 9.třída
35. Michal Volf 2006 Středisko vých.péče Slaný 6. třída
36. Ondřej Dykast 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída
37. Matyáš Prokeš 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
38. Michal Hladký 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
39. Jaroslav Novák 2003 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída
40. Jan Janiga 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
41. Martin Tureček 2007 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída
42. Radek Bačina 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
43. David Vychodil 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída
44. Roman Demeďuk 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída
45. Dominik Dlouhý 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
46. Adam Zíma 2005 ZŠ Kvílice 8. třída
47. Jakub Janek 2006 ZŠ Kvílice 6. třída
48. Marek Švehla 2005 ZŠ Kvílice 7. třída
49. Jakub Podroužek 2005 ZŠ Kvílice 8. třída
50. Jaroslav Vaněk 2006 ZŠ Kvílice 6. třída
51. Ondřej Pinďák 2005 ZŠ Kvílice 8. třída
52. Filip Křeček 2003 ZŠ Kvílice 9.třída
53. Martin Šubrt 2005 ZŠ Tuchlovice 8. třída
54. Jakub Hodan 2004 ZŠ Tuchlovice 8. třída
55. Filip Frolík 2004 ZŠ Tuchlovice 8. třída
56. Daniel Husák 2005 ZŠ Tuchlovice 8. třída
57. František Beran 2007 ZŠ Tuchlovice 6.B
58. Vincent Baldýnský 2007 ZŠ Tuchlovice 6.A
59. Václav Kindl 2005 ZŠ Tuchlovice 8. třída
60. Šimon Vojna 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída
61. Jiří Pospíšil 2005 ZŠ Tuchlovice 8.A
62. Jan Vaishajtl 2005 ZŠ Zlonice 8. třída
63. Lukáš Routner 2005 ZŠ Zlonice 7.B
64. Jakub Vyskočil 2006 ZŠ Zlonice 6.A
65. Tadeáš Dragoun 2005 ZŠ Zlonice 8. třída
66. Jan Čech 2007 ZŠ Zlonice 6.B
67. Petr Peiger 2004 ZŠ Zlonice 8. třída
68. Patrik Hirni 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída
69. Jaromír Štajner 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída
70. Petr Novák 2005 ZŠ Zvoleněves 8. třída
71. Josef Strunecký 2003 ZŠ Zvoleněves 9.třída
72. Kamil Červený 2003 ZŠ Zvoleněves 9.třída
73. Jan Beneš 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída
74. Vojtěch Janinda 2005 ZŠ Zvoleněves 7.třída
75. Martin Václavík 2006 ZŠ Zvoleněves 6. třída
76. David Forro 2003 ZŠ Zvoleněves 9.třída
77. Lukáš Košťál 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Nela Trsková 2007 1. ZŠ Slaný 6.B
2. Veronika Čiberová 2005 1. ZŠ Slaný 8.B
3. Michaela Kučerová 2005 1. ZŠ Slaný 8.B
4. Klára Szentesiová 2003 1. ZŠ Slaný 9.B
5. Kristýna Ničová 2004 1. ZŠ Slaný 9.B
6. Denisa Dragounová 2007 1. ZŠ Slaný 6.B
7. Pavla Fišková 2006 1. ZŠ Slaný 7.C
8. Šárka Satýnková 2006 1. ZŠ Slaný 6.B
9. Viktorie Baťková 2005 1. ZŠ Slaný 7.B
10. Aneta Červenková 2006 1. ZŠ Slaný 7.A
11. Tereza Trnková 2007 2. ZŠ Slaný 6.C
12. Nikola Hučková 2006 2. ZŠ Slaný 7. třída
13. Tereza Šebestová 2007 2. ZŠ Slaný 6.B
14. Anna Juneková 2006 3. ZŠ Slaný 7.A
15. Žaneta Žáková 2007 3. ZŠ Slaný 6.A
16. Tereza Janovská 2003 3. ZŠ Slaný 9.A
17. Josefína Bečvářová 2005 3. ZŠ Slaný 7.A
18. Kateřina Dvořáková 2006 3. ZŠ Slaný 6.C
19. Natálie Růžičková 2006 3. ZŠ Slaný 7.A
20. Monika Krupičková 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie
21. Adriana Velká 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Tercie
22. Nikola Brantová 2003 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta
23. Laura Henlínová 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda
24. Eliška Horáčková 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima
25. Anna Blechová 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima
26. Veronika Houdková 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda
27. Nikola Houšková 2006 Středisko vých.péče Slaný 6. třída
28. Terezie Humlová 2006 Středisko vých.péče Slaný 7.A
29. Adéla Kailová 2005 Středisko vých.péče Slaný 8.B
30. Veronika Hamouzová 2003 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída
31. Marieta Fodorová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída
32. Karolína Jokešová 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída
33. Anna Mikulová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
34. Sonja Hatinová 2003 ZŠ Kamenné Žehrovice 9.třída
35. Natálie Polanská 2006 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída
36. Veronika Kniežová 2007 ZŠ Kamenné Žehrovice 6. třída
37. Kateřina Riglová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída
38. Simona Minichthalerová 2004 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída
39. Marie Pokošová 2006 ZŠ Kamenné Žehrovice 7. třída
40. Barbora Holubová 2004 ZŠ Kvílice 9.třída
41. Vanda Snopová 2004 ZŠ Kvílice 8. třída
42. Karolína Mundlová 2005 ZŠ Kvílice 8. třída
43. Martina Konečná 2003 ZŠ Kvílice 9.třída
44. Kminiaková Natálie 2007 ZŠ Kvílice 6. třída
45. Michaela Mundlová 2007 ZŠ Kvílice 6. třída
46. Zora Kučerová 2006 ZŠ Kvílice 6. třída
47. Michaela Konečná 2005 ZŠ Kvílice 8. třída
48. Barbora Hlavsová 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída
49. Eliška Herinková 2004 ZŠ Tuchlovice 9.A
50. Barbora Lukavská 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída
51. Klára Senohrábková 2004 ZŠ Tuchlovice 9.třída
52. Petra Piálková 2007 ZŠ Tuchlovice 6.A.
53. Veronika Senohrábková 2007 ZŠ Tuchlovice 6.B.
54. Helena Nováková 2005 ZŠ Zlonice 7.A
55. Anna Pagačová 2007 ZŠ Zlonice 6.A
56. Adéla Vondrátová 2004 ZŠ Zlonice 9.třída
57. Daniela Kreisingerová 2004 ZŠ Zlonice 9.třída
58. Barbora Krčálová 2006 ZŠ Zlonice 6. třída
59. Alena Krumplová 2005 ZŠ Zlonice 8. třída
60. Magdalena Machová 2005 ZŠ Zlonice 8. třída
61. Simona Tomišincová 2006 ZŠ Zlonice 6.třída
62. Martina Javorská 2006 ZŠ Zlonice 6.B
63. Kamila Moravcová 2005 ZŠ Zlonice 7.B
64. Lenka Holadová 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída
65. Andrea Maňasová 2004 ZŠ Zvoleněves 8. třída
66. Aneta Čermáková 2005 ZŠ Zvoleněves 8. třída
67. Eliška Šubrtová 2004 ZŠ Zvoleněves 9.třída
68. Hana Červená 2006 ZŠ Zvoleněves 7. třída
69. Jitka Vítů 2007 ZŠ Zvoleněves 6. třída
70. Tereza Venzlová 2007 ZŠ Zvoleněves 6. třída
71. Anna Štajnerová 2006 ZŠ Zvoleněves 6. třída
72. Kateřina Bukvajová 2005 ZŠ Zvoleněves 8. třída
73. Michaela Kapicová 2004 ZŠ Zvoleněves 8. třída

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.