Školní Boulder Pohár 2019 - kvalifikace Jirkov

13. 5. 2019

Výsledky

Chlapci - Kvalifikace - Jirkov
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Jan Hlaváček 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
2. David Truhlář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A ano 6 7 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0
3. Adam Vaněk 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A ano 6 10 6 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 5 0 0
4. Tomáš Hlaváček 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B ano 5 5 5 5 5 5 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 5 5
5. Radek Ridaj 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B ano 5 5 5 5 4 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 4 1
6. Jaroslav Kořínek 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A ano 5 7 5 7 5 4 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 5 4
7. Vojtěch Průša 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A ano 5 7 5 7 3 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 0 0 3 1
8. Petr Šmíd 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B ano 5 15 5 15 4 3 1 1 0 0 1 1 0 0 10 10 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 4 3
9. Jan Pešata 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.A ano 4 5 4 5 4 2 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3 1
10. Milan Neupauer 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B ano 4 6 4 6 9 2 1 1 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 0 0 5 1 1 1 0 0 0 0 4 1
11. Jakub Novotný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A ano 4 6 4 6 5 6 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 2 2 0 0 0 0 4 5
12. Lukáš Stádník 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A ano 4 6 4 6 4 3 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 3 3 0 0 1 1 0 0 0 0 3 2
13. Daniel Linhart 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.C ano 4 8 4 8 4 2 3 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 2 2 0 0 0 0 3 1
14. Jiří Horníček 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.B ano 4 8 4 8 2 2 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 5 5 0 0 0 0 1 1
15. Šimon Koubek 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B ano 4 9 4 9 6 6 1 1 0 0 1 1 0 0 6 6 0 0 1 1 0 0 0 0 4 4 0 0 2 2
16. Ondřej Holubář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A 3 3 3 3 4 3 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 3 2 0 0 0 0
17. Dominik Nachtigal 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.C 3 3 3 3 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Ivan Biben 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.B 3 4 3 4 6 4 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 0 0 5 3 0 0 0 0
19. Rostislav Vlach 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 ? 3 5 3 5 8 4 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 3 3 0 0 0 0 4 2 0 0 3 1
20. Marek Kalný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B 2 2 2 2 14 8 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 2 4 0 0 5 1 0 0 5 1 0 0 2 2
21. František Šlechta 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B 2 2 2 2 13 9 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 5 1 0 0 4 6
22. Jakub Novák 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A 2 2 2 2 10 11 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 6 0 0 5 3 0 0 4 2 0 0 0 0
23. Lukáš Faltejsek 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B 2 2 2 2 8 5 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 5 3 0 0 0 0
24. Richard Hrabáč 2004 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.B 2 2 2 2 5 2 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 2 1
25. Tomáš Bartoš 2004 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A 2 3 2 3 14 5 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 5 2 0 0 3 1
26. Matouš Raška 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B 2 3 2 3 11 10 0 0 4 6 1 1 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 0 0 3 2 0 0 3 1
27. Jiří Hudec 2006 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? 2 3 2 3 8 4 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 0 0 3 1 0 0 0 0
28. Vojtěch Šusta 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B 2 3 2 3 8 5 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 2 0 0 5 2 0 0 2 1 0 0 0 0
29. Tomáš Veselý 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A 2 4 2 4 9 10 0 0 3 7 1 1 0 0 0 0 1 1 3 3 0 0 0 0 3 1 0 0 2 1
30. Jaroslav Janda 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B 1 1 1 1 15 6 0 0 5 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 0 0 2 1 0 0 2 1
31. Jan Slabyhoud 2006 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A 1 1 1 1 15 11 0 0 4 6 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 3 1 0 0 2 2
32. Šimon Pecko 2007 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 6.A 1 1 1 1 15 12 0 0 4 8 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 3 1 0 0 2 1
33. Tomáš Nosek 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B 1 1 1 1 15 14 0 0 4 10 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 3 1 0 0 2 1
34-35. Marek Liška 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 1 1 1 1 8 5 0 0 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 0 0 0 0 0 0 1 1
34-35. Ondřej Samuel Lacina 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B 1 1 1 1 8 5 0 0 5 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Petr Turčík 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 1 1 1 1 8 7 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 3 4
37. Matěj Kučera 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A 1 2 1 2 12 10 0 0 2 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3 0 0 3 4 0 0 2 2
38. Jakub Rajman 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 0 0 0 0 17 7 0 0 0 0 0 0 5 1 0 0 1 2 0 0 5 2 0 0 3 1 0 0 3 1
Dívky - Kvalifikace - Jirkov
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Lucie Jabůrková 2003 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 9. třída ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
2. Lada Šťastná 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? ano 6 10 6 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 5 0 0
3-4. Alexandra Ammerová 2003 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 9.A ano 5 5 5 5 4 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 4 1
3-4. Adéla Kočí 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A ano 5 5 5 5 4 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 4 1
5. Nelly Miltnerová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A ano 5 10 5 10 4 4 1 1 0 0 1 1 0 0 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 4 4
6. Veronika Rožičová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B ano 3 3 3 3 9 3 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 5 1 0 0 3 1
7. Michelle Šantrochová 2006 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? ano 3 5 3 5 4 3 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 3 3 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1
8. Barbora Hrůzová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A ano 3 8 3 8 0 0 4 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Patricie Ammerová 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B ano 2 2 2 2 12 11 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 2 7 0 0 3 1 0 0 4 1 0 0 3 2
10. Veronika Vašinová 2003 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A ano 2 2 2 2 10 4 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 2 1 0 0 2 1
11. Julie Hégrová 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.B ano 2 2 2 2 10 6 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 3 0 0 5 2 0 0 4 1 0 0 0 0
12. Kristýna Germeková 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.B ano 2 2 2 2 9 4 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 2 0 0 5 1 0 0 3 1 0 0 0 0
13. Marie Tejmlová 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B ano 2 2 2 2 9 6 0 0 5 1 1 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0 3 3 0 0 0 0
14. Daniela Hlízová 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B ano 2 2 2 2 4 6 0 0 2 3 1 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
15. Kateřina Fialová 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.A ano 2 3 2 3 8 3 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 2 1
16. Františka Sečkářová 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A 2 4 2 4 10 6 0 0 5 1 1 1 0 0 0 0 1 1 3 3 0 0 0 0 3 3 0 0 1 1
17. Lucie Charvátová 2004 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A 2 5 2 5 13 11 4 4 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 0 0 4 2 0 0 3 4
18. Kristýna Jasná 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B 2 6 2 6 10 3 0 0 4 1 1 1 0 0 5 5 0 0 0 0 3 1 0 0 3 1 0 0 0 0
19. Jana Stříbrská 2007 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 6.A 1 1 1 1 16 8 0 0 5 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 0 0 4 3 0 0 1 1
20. Emilie Anna Polová 2007 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 6.A 1 1 1 1 14 6 0 0 5 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 4 1 0 0 1 1
21. Jiřina Wolfová 2004 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 8.B 1 1 1 1 14 11 0 0 5 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 4 6 0 0 2 2
22. Karolína Kapušová 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A 1 1 1 1 9 6 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 0 0 2 1 0 0 1 1
23. Denisa Pipková 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.B 1 1 1 1 8 2 0 0 4 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0
24. Eliška Francová 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 8.A 1 1 1 1 7 7 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 2 3
25-26. Adéla Kolínská 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A 1 1 1 1 7 11 0 0 5 9 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25-26. Adéla Hrbková 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A 1 1 1 1 7 11 0 0 4 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Tereza Nebeská 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 1 1 1 1 6 7 0 0 2 3 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 1
28. Kateřina Žatecká 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A 1 1 1 1 4 7 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 0 0
29. Lenka Feiglová 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 1 1 1 1 4 9 0 0 1 4 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1 1
30. Nathalia Poštová 2004 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A 1 1 1 1 2 4 0 0 2 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Iman Hammadová 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A 1 2 1 2 14 8 0 0 5 2 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 5 1 0 0 2 2 0 0 1 1
32. Tereza Tomšů 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 1 2 1 2 11 10 0 0 2 2 2 2 0 0 0 0 2 4 0 0 2 2 0 0 3 1 0 0 2 1
33. Hana Kárová 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A 1 2 1 2 5 6 0 0 2 2 2 2 0 0 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0
34. Leona Zoubková 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A 1 4 1 4 3 4 0 0 2 2 4 4 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Adéla Šourková 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A 0 0 0 0 11 5 0 0 2 1 0 0 5 1 0 0 1 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Marie Kolárovská 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B 0 0 0 0 9 9 0 0 2 5 0 0 5 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
37. Dominika Kučárová 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B 0 0 0 0 8 4 0 0 2 2 0 0 5 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Adéla Kratochvílová 2004 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A 0 0 0 0 8 5 0 0 2 3 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
39. Klára Musilová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B 0 0 0 0 7 5 0 0 2 1 0 0 4 1 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Vojtěch Šusta 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B
2. Adam Vaněk 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
3. Ivan Biben 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.B
4. Jan Hlaváček 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
5. Tomáš Bartoš 2004 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
6. Tomáš Hlaváček 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B
7. Matouš Raška 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B
8. Richard Hrabáč 2004 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.B
9. Šimon Koubek 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B
10. Jaroslav Kořínek 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A
11. Marek Kalný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B
12. Petr Šmíd 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B
13. Lukáš Faltejsek 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B
14. Jan Slabyhoud 2006 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A
15. Rostislav Vlach 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 ?
16. Ondřej Holubář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A
17. Jakub Novák 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A
18. Jakub Novotný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A
19. David Truhlář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A
20. Jiří Hudec 2006 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ?
21. František Šlechta 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B
22. Daniel Linhart 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.C
23. Radek Ridaj 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B
24. Dominik Nachtigal 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.C
25. Jaroslav Janda 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B
26. Jan Pešata 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.A
27. Šimon Pecko 2007 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 6.A
28. Milan Neupauer 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B
29. Vojtěch Průša 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A
30. Matěj Kučera 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A
31. Ondřej Samuel Lacina 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B
32. Jakub Rajman 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
33. Petr Turčík 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
34. Tomáš Nosek 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B
35. Marek Liška 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
36. Tomáš Veselý 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A
37. Jiří Horníček 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.B
38. Lukáš Stádník 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Marie Tejmlová 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B
2. Iman Hammadová 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
3. Adéla Hrbková 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
4. Nathalia Poštová 2004 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
5. Adéla Kolínská 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A
6. Lucie Jabůrková 2003 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 9. třída
7. Daniela Hlízová 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B
8. Adéla Kočí 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A
9. Nelly Miltnerová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A
10. Kateřina Žatecká 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A
11. Veronika Rožičová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B
12. Klára Musilová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B
13. Julie Hégrová 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.B
14. Denisa Pipková 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.B
15. Marie Kolárovská 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B
16. Barbora Hrůzová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A
17. Adéla Šourková 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A
18. Kristýna Jasná 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B
19. Dominika Kučárová 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.B
20. Kateřina Fialová 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.A
21. Emilie Anna Polová 2007 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 6.A
22. Jana Stříbrská 2007 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 6.A
23. Michelle Šantrochová 2006 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ?
24. Kristýna Germeková 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.B
25. Lada Šťastná 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ?
26. Eliška Francová 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 8.A
27. Veronika Vašinová 2003 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A
28. Lucie Charvátová 2004 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A
29. Adéla Kratochvílová 2004 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A
30. Karolína Kapušová 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A
31. Františka Sečkářová 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A
32. Leona Zoubková 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
33. Patricie Ammerová 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B
34. Jiřina Wolfová 2004 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 8.B
35. Tereza Nebeská 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
36. Lenka Feiglová 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
37. Hana Kárová 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A
38. Tereza Tomšů 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.A
39. Alexandra Ammerová 2003 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 9.A

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.