Školní Boulder Pohár 2019 - kvalifikace Brno

13. 5. 2019

Výsledky

Chlapci - Kvalifikace - Brno
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-3. Jan Škrob 2004 ZŠ Křídlovická 8.C ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
1-3. Samuel Skoupý 2007 ZŠ Pastviny 6.C ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
1-3. Hynek Martikán 2004 ZŠ Horní 8A ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
4. Zdeněk Šovla 2005 ZŠ Pastviny 7.B ano 6 7 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0
5. Michal Horváth 2004 ZŠ Husova 9A ano 6 8 6 7 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
6. Tomáš Manner 2004 Gymnázium Akademia 4.G ano 6 11 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 5 2 0 0
7. Lukáš Vávra 2003 MZŠ Kamenačky 9A ano 6 12 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 6 1 0 0
8. Ondřej Halva 2007 ZŠ Pastviny 6.B ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
9. Radek Adamec 2003 ZŠ Měšťanská 9 ano 5 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0
10. Petr Steinhauser 2004 ZŠ Úvoz 8.A ano 5 7 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0
11. Matěj Fried 2004 Gymnázium Akademia 3.G ano 5 7 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3 2 0 0
12. Michal Urbánek 2004 ZŠ Staňkova 8 ano 5 7 6 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 6 0 0
13. Matěj Zlatníček 2018 ZŠ Měšťanská - ano 5 8 6 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 5 0 0
14-15. Zdeněk Toman 2005 ZŠ Měšťanská 7 ano 4 4 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
14-15. Jiří Adámek 2004 ZŠ Měšťanská 8 ano 4 4 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
16. Lukáš Hamrle 2005 ZŠ Měšťanská 8 4 4 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
17. Filip Nahodil 2004 ZŠ Úvoz 8.B 4 4 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0
18-22. Jan Kadaňka 2004 Gymnázium Akademia 2.G 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
18-22. Sebastián Štoss 2005 ZŠ Měšťanská 7 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
18-22. Albert Oplt 2006 ZŠ Měšťanská 7 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
18-22. Matyáš Moučka 2006 ZŠ Měšťanská 6 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
18-22. Olaf Milerskí 2018 ZŠ Husova - 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
23. Patrik Krátký 2005 ZŠ Úvoz 8.A 4 5 6 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0
24. Jan Kalous 2006 ZŠ Měšťanská 6 4 5 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
25. Ludíkovský Ondra 2005 ZŠ Úvoz 8.A 4 5 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
26-27. Jakub Cupal 2005 ZŠ Měšťanská 7 4 6 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
26-27. Pavel Holý 2005 ZŠ Mutěnická 8B 4 6 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
28. Jakub Gruza 2003 ZŠ Mutěnická 9B 4 7 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
29-30. Jakub Zavadil 2005 ZŠ Měšťanská 8 4 7 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29-30. Pavel Procházka 2006 ZŠ Mutěnická 6A 4 7 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
31. Petr Mayer 2003 MZŠ Kamenačky 9A 4 7 5 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
32. Oliver Hublík 2007 ZŠ Měšťanská 6 4 8 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
33. Vulc Slavkovic Raco 2003 Gymnázium Akademia 4.G 4 9 6 16 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 2 1 0 0 4 4 0 0 0 2 0 0 0 6 0 0
34. Yurii Lakhmanych 2004 ZŠ Staňkova 8 4 9 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 4 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
35. Erik Mkrtchyan 2004 ZŠ Staňkova 8 4 10 5 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 4 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
36. Tomáš Srba 2004 ZŠ Měšťanská 8 4 11 6 16 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6 5 0 0 3 2 0 0 0 3 0 0 0 4 0 0
37. Filip Kutarňa 2018 ZŠ Měšťanská - 4 16 4 13 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6 3 0 0 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Vladyslav Mysyuk 2004 ZŠ Staňkova 8 4 21 5 22 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 15 13 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0
39. Dimitrij Žembrovskij 2007 ZŠ Úvoz 6.C 3 3 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40-41. Filip Kalivoda 2006 ZŠ Pastviny 6.A 3 3 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40-41. Jindřich Kukelka 2004 ZŠ Husova 9B 3 3 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
42. Martinéz Andréz 2005 ZŠ Měšťanská 8 3 3 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
43-44. Kdyštof Žec 2003 MZŠ Kamenačky 9A 3 3 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43-44. David Vojáček 2004 ZŠ Čejkovická 8A 3 3 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45-46. Jiří Janásek 2005 MZŠ Kamenačky 8A 3 3 5 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
45-46. Petr Císař 2004 ZŠ Husova 8B 3 3 5 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
47. Michal Šamalík 2006 ZŠ Husova 6B 3 3 5 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
48. Vojtěch Horáček 2004 Gymnázium Akademia 2.G 3 3 5 21 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 14 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
49. Robert Hubený 2003 MZŠ Kamenačky 9A 3 3 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
50. Jan Vavřík 2006 ZŠ Úvoz 7.D 3 3 4 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51. Jakub Odvářka 2005 Gymnázium Akademia 2.G 3 3 4 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52. Štěpán Vrba 2005 ZŠ Husova 7B 3 3 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53. Daniel Klabal 2006 ZŠ Čejkovická 6B 3 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
54-55. Matyáš Miklík 2007 ZŠ Pastviny 6.A 3 4 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
54-55. Radomír Janderka 2004 ZŠ Měšťanská 8 3 4 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
56. Viktor Hlaváček 2004 ZŠ Čejkovická 9A 3 4 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
57. Lukáš Holík 2006 ZŠ Pastviny 6.C 3 4 5 10 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
58. Jan Mičánek 2004 ZŠ Úvoz 8.B 3 4 4 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0
59. Ondřej Vašíček 2004 ZŠ Křídlovická 8.C 3 4 3 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60. Jakub Sosík 2006 ZŠ Čejkovická 6B 3 5 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61. František Ondráček 2006 Gymnázium Akademia 1.G 3 5 4 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62. Tomáš Hanych 2005 MZŠ Kamenačky 8A 3 5 4 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
63. Jakub Novák 2004 ZŠ Husova 8B 3 6 5 20 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 2 0 0 0 15 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
64. Dan Pavlík 2006 ZŠ Husova 7A 3 7 3 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65. Petr Vondráček 2006 ZŠ Pastviny 6.C 3 9 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
66. Šimon Švejda 2004 ZŠ Horní 9A 3 20 3 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 18 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67. Michael Adamec 2005 MZŠ Kamenačky 8A 2 2 5 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
68. Bence Soproni 2004 ZŠ Staňkova 8 2 2 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
69. Marek Čermák 2003 ZŠ Horní 9A 2 2 4 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
70-72. Tomáš Cacek 2006 ZŠ Pastviny 7.B 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70-72. Matyáš Ostrý 2006 ZŠ Husova 7A 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70-72. Jan Joukl 2004 ZŠ Čejkovická 8A 2 2 3 3 0 0 1 1 0 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73. Jan Kraus 2006 Gymnázium Akademia 1.G 2 2 3 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74-75. Štěpán Drábek 2003 Gymnázium Akademia 4.G 2 2 3 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74-75. Mykhailo Vorobets 2004 ZŠ Staňkova 8 2 2 3 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76. David Krkoška 2006 ZŠ Úvoz 7.D 2 2 3 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77. Abdul Modasir Ahmadzai 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 5 24 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 16 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
78. Demir Petrovskii 2005 ZŠ Staňkova 8 2 3 4 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
79-80. Oleh Zakharchuk 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 4 7 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
79-80. Oleh Zakharchuk 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 4 7 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
81. Maksym Schynshkanynets 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 3 4 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
82. David Štolfa 2004 ZŠ Úvoz 8.A 2 3 3 5 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83. Jakub Schejbal 2007 ZŠ Pastviny 6.A 2 3 3 6 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
84. Jan Vojtíšek 2006 Gymnázium Akademia 1.G 2 3 3 9 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85. Simon Chudík 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 2 3 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86. Vítek Žákovský 2004 ZŠ Husova 8B 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
87. Marcel Merdita 2006 ZŠ Husova 6B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky - Kvalifikace - Brno
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Tereza Špičková 2006 ZŠ Horní 6A ano 5 5 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0
2. Viki Bernatová 2007 ZŠ Úvoz 6.C ano 5 7 6 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 4 0 0
3. Anička Šamánková 2004 ZŠ Křídlovická 8.C ano 4 4 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
4. Vendula Ryzáková 2004 ZŠ Čejkovická 8A ano 4 4 5 14 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0
5. Kamila Bahulová 2005 ZŠ Čejkovická 8A ano 4 5 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6. Ema Janíčková 2005 ZŠ Husova 7A ano 4 7 5 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 0 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
7. Lucie Maarová 2006 ZŠ Husova 7A ano 4 10 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
8. Barbora Finferová 2004 MZŠ Kamenačky 9A ano 4 10 5 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
9. Markéta Kuncová 2007 ZŠ Křídlovická 6.C ano 4 11 5 17 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 8 6 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0
10. Adéla Fraňková 2005 ZŠ Měšťanská - ano 4 13 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 10 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
11. Anna Odvářková 2005 Gymnázium Akademia 2.G ano 3 3 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
12. Monika Dědková 2018 ZŠ Mutěnická - ano 3 3 5 20 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0
13. Nela Výšková 2004 ZŠ Čejkovická 9B ano 3 3 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Marie Brtníková 2007 ZŠ Křídlovická 6.C ano 3 3 4 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Tereza Bujková 2006 ZŠ Horní 7B ano 3 3 4 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16-18. Petra Kohlová 2006 ZŠ Křídlovická 6.C 3 3 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16-18. Aneta Kučerová 2004 ZŠ Křídlovická 9.B 3 3 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16-18. Tereza Kučerová 2004 ZŠ Křídlovická 9.B 3 3 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Tereza Barešová 2004 MZŠ Kamenačky 9A 3 4 5 14 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 6 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
20. Karolína Borkovcová 2006 ZŠ Horní 7A 3 4 4 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Linda Nováková 2006 ZŠ Horní 7B 3 4 4 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Nela Hodečková 2005 ZŠ Křídlovická 8.C 3 5 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Klára Zikmundová 2006 ZŠ Mutěnická 7A 3 7 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
24. Sára Dobrozemská 2006 ZŠ Mutěnická 7A 3 9 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7 1 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
25. Pavlyna Bunyak 2005 ZŠ Staňkova 8 3 10 5 13 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 8 1 0 0 0 1 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0
26. Anežka Beránková 2006 ZŠ Mutěnická 6B 3 16 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 14 1 0 0 0 2 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
27. Vendula Adámková 2007 ZŠ Křídlovická 6.C 2 2 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
28. Stela Delinová 2007 ZŠ Úvoz 6.C 2 2 5 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
29. Eliška Marešová 2004 MZŠ Kamenačky 9A 2 2 5 19 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 11 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0
30. Markéta Broučková 2006 ZŠ Husova 6A 2 2 5 23 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 3 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0
31. Veronika Šenkeříková 2007 ZŠ Husova 6A 2 2 4 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Natálie Smrčková 2018 ZŠ Horní - 2 2 4 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Hana Komínová 2003 MZŠ Kamenačky 9A 2 2 4 13 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Lenka Dědková 2004 Gymnázium Akademia 3.G 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Nathalie D´Alonso 2004 ZŠ Staňkova 8 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Krystyna Shypovych 2004 ZŠ Staňkova 8 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Sahra Ahmadzai 2003 ZŠ Staňkova 8 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Karolína Rajmicová 2005 MZŠ Kamenačky 8A 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Pavla Bicková 2003 ZŠ Horní 9A 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34-40. Zuzana Vyhnánková 2005 ZŠ Čejkovická 8A 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Daniela Cenková 2006 ZŠ Husova 6A 2 2 3 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42-44. Zuzka Švendová 2007 ZŠ Úvoz 6.C 2 2 3 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42-44. Natálie Drápková 2004 MZŠ Kamenačky 8A 2 2 3 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42-44. Kateřina Macháčková 2018 ZŠ Horní - 2 2 3 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45. Michaela Prazan 2003 ZŠ Staňkova 8 2 2 3 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46. Veronika Bečičková 2006 ZŠ Horní 7A 2 2 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47. Valentina Adamcová 2003 ZŠ Křídlovická 9.B 2 3 3 4 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Alžběta Jeřábková 2018 ZŠ Horní - 2 3 3 10 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49. Viktoria Zayfert 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 2 2 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50. Daryna Dragan 2004 ZŠ Staňkova 8 2 3 2 3 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51. Eliška Habrová 2006 ZŠ Horní 7B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Ondřej Vašíček 2004 ZŠ Křídlovická 8.C
2. Jan Škrob 2004 ZŠ Křídlovická 8.C
3. Filip Kalivoda 2006 ZŠ Pastviny 6.A
4. Matyáš Miklík 2007 ZŠ Pastviny 6.A
5. Jakub Schejbal 2007 ZŠ Pastviny 6.A
6. Samuel Skoupý 2007 ZŠ Pastviny 6.C
7. Petr Vondráček 2006 ZŠ Pastviny 6.C
8. Ondřej Halva 2007 ZŠ Pastviny 6.B
9. Zdeněk Šovla 2005 ZŠ Pastviny 7.B
10. Lukáš Holík 2006 ZŠ Pastviny 6.C
11. Tomáš Cacek 2006 ZŠ Pastviny 7.B
12. Mykhailo Vorobets 2004 ZŠ Staňkova 8
13. Simon Chudík 2004 ZŠ Staňkova 8
14. Vladyslav Mysyuk 2004 ZŠ Staňkova 8
15. Demir Petrovskii 2005 ZŠ Staňkova 8
16. Oleh Zakharchuk 2004 ZŠ Staňkova 8
17. Oleh Zakharchuk 2004 ZŠ Staňkova 8
18. Abdul Modasir Ahmadzai 2004 ZŠ Staňkova 8
19. Erik Mkrtchyan 2004 ZŠ Staňkova 8
20. Bence Soproni 2004 ZŠ Staňkova 8
21. Michal Urbánek 2004 ZŠ Staňkova 8
22. Maksym Schynshkanynets 2004 ZŠ Staňkova 8
23. Yurii Lakhmanych 2004 ZŠ Staňkova 8
24. Dimitrij Žembrovskij 2007 ZŠ Úvoz 6.C
25. Filip Nahodil 2004 ZŠ Úvoz 8.B
26. David Štolfa 2004 ZŠ Úvoz 8.A
27. Ludíkovský Ondra 2005 ZŠ Úvoz 8.A
28. Jan Mičánek 2004 ZŠ Úvoz 8.B
29. Petr Steinhauser 2004 ZŠ Úvoz 8.A
30. David Krkoška 2006 ZŠ Úvoz 7.D
31. Jan Vavřík 2006 ZŠ Úvoz 7.D
32. Patrik Krátký 2005 ZŠ Úvoz 8.A
33. Vojtěch Horáček 2004 Gymnázium Akademia 2.G
34. Vulc Slavkovic Raco 2003 Gymnázium Akademia 4.G
35. Štěpán Drábek 2003 Gymnázium Akademia 4.G
36. Matěj Fried 2004 Gymnázium Akademia 3.G
37. Jakub Odvářka 2005 Gymnázium Akademia 2.G
38. Jan Kadaňka 2004 Gymnázium Akademia 2.G
39. Jan Kraus 2006 Gymnázium Akademia 1.G
40. Jan Vojtíšek 2006 Gymnázium Akademia 1.G
41. František Ondráček 2006 Gymnázium Akademia 1.G
42. Tomáš Manner 2004 Gymnázium Akademia 4.G
43. Robert Hubený 2003 MZŠ Kamenačky 9A
44. Tomáš Hanych 2005 MZŠ Kamenačky 8A
45. Kdyštof Žec 2003 MZŠ Kamenačky 9A
46. Jiří Janásek 2005 MZŠ Kamenačky 8A
47. Michael Adamec 2005 MZŠ Kamenačky 8A
48. Lukáš Vávra 2003 MZŠ Kamenačky 9A
49. Petr Mayer 2003 MZŠ Kamenačky 9A
50. Jakub Sosík 2006 ZŠ Čejkovická 6B
51. Viktor Hlaváček 2004 ZŠ Čejkovická 9A
52. Daniel Klabal 2006 ZŠ Čejkovická 6B
53. Jan Joukl 2004 ZŠ Čejkovická 8A
54. David Vojáček 2004 ZŠ Čejkovická 8A
55. Marek Čermák 2003 ZŠ Horní 9A
56. Šimon Švejda 2004 ZŠ Horní 9A
57. Hynek Martikán 2004 ZŠ Horní 8A
58. Olaf Milerskí 2018 ZŠ Husova -
59. Jindřich Kukelka 2004 ZŠ Husova 9B
60. Michal Šamalík 2006 ZŠ Husova 6B
61. Matyáš Ostrý 2006 ZŠ Husova 7A
62. Dan Pavlík 2006 ZŠ Husova 7A
63. Michal Horváth 2004 ZŠ Husova 9A
64. Marcel Merdita 2006 ZŠ Husova 6B
65. Vítek Žákovský 2004 ZŠ Husova 8B
66. Petr Císař 2004 ZŠ Husova 8B
67. Jakub Novák 2004 ZŠ Husova 8B
68. Štěpán Vrba 2005 ZŠ Husova 7B
69. Filip Kutarňa 2018 ZŠ Měšťanská -
70. Matěj Zlatníček 2018 ZŠ Měšťanská -
71. Jiří Adámek 2004 ZŠ Měšťanská 8
72. Radek Adamec 2003 ZŠ Měšťanská 9
73. Matyáš Moučka 2006 ZŠ Měšťanská 6
74. Albert Oplt 2006 ZŠ Měšťanská 7
75. Radomír Janderka 2004 ZŠ Měšťanská 8
76. Lukáš Hamrle 2005 ZŠ Měšťanská 8
77. Jan Kalous 2006 ZŠ Měšťanská 6
78. Jakub Cupal 2005 ZŠ Měšťanská 7
79. Tomáš Srba 2004 ZŠ Měšťanská 8
80. Sebastián Štoss 2005 ZŠ Měšťanská 7
81. Oliver Hublík 2007 ZŠ Měšťanská 6
82. Jakub Zavadil 2005 ZŠ Měšťanská 8
83. Zdeněk Toman 2005 ZŠ Měšťanská 7
84. Martinéz Andréz 2005 ZŠ Měšťanská 8
85. Jakub Gruza 2003 ZŠ Mutěnická 9B
86. Pavel Holý 2005 ZŠ Mutěnická 8B
87. Pavel Procházka 2006 ZŠ Mutěnická 6A
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Marie Brtníková 2007 ZŠ Křídlovická 6.C
2. Tereza Kučerová 2004 ZŠ Křídlovická 9.B
3. Valentina Adamcová 2003 ZŠ Křídlovická 9.B
4. Aneta Kučerová 2004 ZŠ Křídlovická 9.B
5. Vendula Adámková 2007 ZŠ Křídlovická 6.C
6. Markéta Kuncová 2007 ZŠ Křídlovická 6.C
7. Petra Kohlová 2006 ZŠ Křídlovická 6.C
8. Anička Šamánková 2004 ZŠ Křídlovická 8.C
9. Nela Hodečková 2005 ZŠ Křídlovická 8.C
10. Michaela Prazan 2003 ZŠ Staňkova 8
11. Sahra Ahmadzai 2003 ZŠ Staňkova 8
12. Viktoria Zayfert 2004 ZŠ Staňkova 8
13. Daryna Dragan 2004 ZŠ Staňkova 8
14. Krystyna Shypovych 2004 ZŠ Staňkova 8
15. Pavlyna Bunyak 2005 ZŠ Staňkova 8
16. Nathalie D´Alonso 2004 ZŠ Staňkova 8
17. Stela Delinová 2007 ZŠ Úvoz 6.C
18. Zuzka Švendová 2007 ZŠ Úvoz 6.C
19. Viki Bernatová 2007 ZŠ Úvoz 6.C
20. Lenka Dědková 2004 Gymnázium Akademia 3.G
21. Anna Odvářková 2005 Gymnázium Akademia 2.G
22. Tereza Barešová 2004 MZŠ Kamenačky 9A
23. Karolína Rajmicová 2005 MZŠ Kamenačky 8A
24. Natálie Drápková 2004 MZŠ Kamenačky 8A
25. Eliška Marešová 2004 MZŠ Kamenačky 9A
26. Hana Komínová 2003 MZŠ Kamenačky 9A
27. Barbora Finferová 2004 MZŠ Kamenačky 9A
28. Nela Výšková 2004 ZŠ Čejkovická 9B
29. Zuzana Vyhnánková 2005 ZŠ Čejkovická 8A
30. Vendula Ryzáková 2004 ZŠ Čejkovická 8A
31. Kamila Bahulová 2005 ZŠ Čejkovická 8A
32. Natálie Smrčková 2018 ZŠ Horní -
33. Linda Nováková 2006 ZŠ Horní 7B
34. Tereza Bujková 2006 ZŠ Horní 7B
35. Veronika Bečičková 2006 ZŠ Horní 7A
36. Alžběta Jeřábková 2018 ZŠ Horní -
37. Pavla Bicková 2003 ZŠ Horní 9A
38. Kateřina Macháčková 2018 ZŠ Horní -
39. Tereza Špičková 2006 ZŠ Horní 6A
40. Karolína Borkovcová 2006 ZŠ Horní 7A
41. Eliška Habrová 2006 ZŠ Horní 7B
42. Veronika Šenkeříková 2007 ZŠ Husova 6A
43. Markéta Broučková 2006 ZŠ Husova 6A
44. Lucie Maarová 2006 ZŠ Husova 7A
45. Ema Janíčková 2005 ZŠ Husova 7A
46. Daniela Cenková 2006 ZŠ Husova 6A
47. Adéla Fraňková 2005 ZŠ Měšťanská -
48. Anežka Beránková 2006 ZŠ Mutěnická 6B
49. Monika Dědková 2018 ZŠ Mutěnická -
50. Sára Dobrozemská 2006 ZŠ Mutěnická 7A
51. Klára Zikmundová 2006 ZŠ Mutěnická 7A

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.