Školní Boulder Pohár 2019 - čtvrtfinále Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj a Ústecký kraj

13. 5. 2019

Výsledky

Chlapci - Čtvrtfinále - Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj a Ústecký kraj
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# jméno příjmení ročník škola třída semifinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-4. Jonáš Kopecký 2003 ZŠ Londýnská 9. ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1-4. Tomáš Dygrýn 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1-4. Vojtěch Čechura 2004 Gymnázium Stříbro G4 ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1-4. Adam Kotáb 2004 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5-8. František Danda 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Prima ano 6 7 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5-8. Jakub Tomšů 2004 ZŠ Ústavní 8.C ano 6 7 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5-8. Aleš Čech 2004 ZŠ Ústavní 8.C ano 6 7 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5-8. Zbyněk Vávra 2006 Gym. Nad Kavalírkou 3.A ano 6 7 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Filip Křeček 2003 ZŠ Kvílice 9.třída ano 6 8 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Zdeněk Štička 2004 Gymnázium Stříbro G2 ano 6 10 6 8 0 0 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Jaromír Janovský 2006 3. ZŠ Slaný 6.C ano 6 11 6 11 0 0 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Jan Šťovíček 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B ano 6 16 6 15 0 0 10 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Kryštof Pochman 2007 ZŠ Vratislavova 6.A ano 5 5 5 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Radim Brož 2003 ZŠ Petrovice 9.A ano 5 6 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Šimon Kubiš 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.B ano 5 7 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Jan Hlaváček 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A ano 5 8 6 6 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Vojtěch Nejedlý 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D ano 5 9 6 8 0 0 4 2 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. David Truhlář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A ano 5 9 6 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 5 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Matyáš Karpaš 2004 ZŠ Nám. Svobody 8.A ano 4 4 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Adam Prokop 2007 3. ZŠ Slaný 6.C ano 3 3 5 7 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Kryštof Lapihuska 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C ano 3 3 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jaroslav Kořínek 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A ano 2 2 6 16 0 0 0 7 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Jan Havelka 2003 ZŠ Štěnovice 9 ano 2 2 5 8 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Sami Zakie 2003 ZŠ Jana Masaryka 9. ano 2 2 5 10 0 0 0 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25-27. Ondřej Beran 2003 ZŠ Nám. Svobody 9.A ano 2 2 4 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25-27. Vojtěch Zdobinský 2004 ZŠ Červený Vrch 8.A ano 2 2 4 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25-27. Jáchym Král 2006 ZŠ Ústavní 7.B ano 2 2 4 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. David Hulcr 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda ano 2 2 4 7 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29-33. Michal Kaiser 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta ano 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29-33. Radek Svozil 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D ano 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29-33. Jakub Novotný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A ano 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29-33. Eduard Kotáb 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.B ano 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29-33. Tomáš Hlaváček 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B ano 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Filip Frolík 2004 ZŠ Tuchlovice 8. třída 2 2 3 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Matyáš Přibyl 2004 ZŠ Ústavní 8.C 2 3 4 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36-37. Jaroslav Chlad 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta 2 3 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36-37. Daniel Kouřim 2004 ZŠ Dýšina 8 2 3 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38-39. Jakub Žatecký 2006 ZŠ B. Hrabala 6. 2 3 3 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38-39. Tobiáš Urbánek 2006 Gym. Prof. J. Patočky 7. 2 3 3 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40. František Pupík 2005 ZŠ Nepomuk 7 2 4 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Radek Ridaj 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B 2 5 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. Vojtěch Vesecký 2004 1. ZŠ Slaný 9.A 1 1 4 6 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43. Damian Filustek 2005 ZŠ Radotín 7.B 1 1 4 15 0 0 0 9 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44-46. Martin Fornůsek 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda 1 1 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44-46. Tomáš Vorlíček 2004 1. ZŠ Slaný 9.B 1 1 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44-46. Milan Neupauer 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B 1 1 3 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47. Marek Matúš 2004 Gymnázium Stříbro G4 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Dominik Hahn 2005 ZŠ Dýšina 8 0 0 3 5 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49-50. Jiří Povolný 2004 ZŠ Elementária 8 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49-50. Tomáš Kronmuller 2004 ZŠ Elementária 9 0 0 2 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51. František Hanzlík 2004 ZŠ Elementária 9 0 0 2 12 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52-55. Antonín Panc 2003 ZŠ Dýšina 9 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52-55. Tomáš Bláha 2005 ZŠ Dýšina 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52-55. Daniel Křemenák 2005 ZŠ Elementária 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52-55. Michal Hladký 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky - Čtvrtfinále - Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj a Ústecký kraj
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# jméno příjmení ročník škola třída semifinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-3. Eliška Kripnerová 2004 ZŠ Petrovice 9.B ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1-3. Emma Duroňová 2004 Gym. Nad Kavalírkou 4.B ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1-3. Julie Bouřilová 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.A ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tereza Loukotová 2007 Gymnázium Stříbro G1 ano 6 7 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Marie Mužíková 2006 Malostranské gymnázium I. ano 6 8 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Denisa Filustková 2007 ZŠ Radotín 6.B ano 6 10 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Justýna Raková 2005 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Zuzana Matrasová 2006 Gym. Nad Kavalírkou 2.B ano 5 5 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Julie Kovářová 2004 ZŠ Petrovice 9.B ano 5 6 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Lucie Jabůrková 2003 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 9. třída ano 5 7 6 13 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Adáta Štědrá 2005 ZŠ Červený Vrch 8.A ano 4 4 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Eliška Čechurová 2007 Gymnázium Stříbro G1 ano 4 4 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Michaela Dubská 2004 Malostranské gymnázium III. ano 4 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Laura Henlínová 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda ano 4 5 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Viktorie Stříbrná 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B ano 4 5 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Lada Šťastná 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? ano 4 6 6 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Anežka Podzimková 2007 ZŠ Pražačka 6.A ano 4 7 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 3 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Eliška Horáčková 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima ano 4 7 4 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Anita Gebauerová 2004 ZŠ Petrovice 9.B ano 4 8 6 15 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 2 0 0 4 2 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Simona Löblová 2005 Gymnázium Stříbro G3 ano 4 8 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Anna Marie Aneltová 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C ano 4 8 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 2 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Šárka Voděradská 2005 ZŠ Ústavní 8.B ano 4 9 5 12 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Karolína Eretová 2004 ZŠ Štěnovice 9 ano 4 12 5 14 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Barbora Labohá 2005 ZŠ B. Hrabala 7. ano 4 13 4 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Marie Machová 2005 ZŠ Školní 7.B ano 4 28 5 17 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 11 4 0 0 0 0 0 0 15 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Anna Blechová 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima ano 3 3 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Tereza Jandová 2005 ZŠ Meteorologická 7.A ano 3 3 5 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Magdaléna Vršková 2006 Gymnázium Stříbro G1 ano 3 3 4 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Adéla Línková 2005 ZŠ Ústavní 7.B ano 3 3 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Michaela Macíková 2007 ZŠ Ústavní 6.C ano 3 4 3 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Viktorie Baťková 2005 1. ZŠ Slaný 7.B 3 8 3 8 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Kristýna Monhartová 2006 ZŠ Elementária 7 3 9 5 17 0 0 4 4 0 0 1 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Radka Červinková 2003 ZŠ Červený Vrch 9.D 2 2 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Elizabeth Weisová 2004 ZŠ Nám. Svobody 8.B 2 2 3 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Veronika Glossová 2005 ZŠ Strossmayerovo nám. 8.A 2 2 3 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Lia Filaková 2006 ZŠ Nám. Svobody 7.A 2 2 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37. Alexandra Včeláková 2007 ZŠ B. Hrabala 6. 2 3 2 13 0 0 2 12 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Helena Nováková 2005 ZŠ Zlonice 7.A 2 4 3 7 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39. Michelle Šantrochová 2006 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? 2 8 3 6 0 0 2 1 0 0 0 3 0 0 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40. Aneta Kolbabová 2004 ZŠ Elementária 8 2 19 3 13 0 0 8 3 0 0 0 2 0 0 11 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Tereza Trnková 2007 2. ZŠ Slaný 6.C 1 1 3 3 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. Nikola Hučková 2006 2. ZŠ Slaný 7. třída 1 1 3 9 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43-44. Žaneta Žáková 2007 3. ZŠ Slaný 6.A 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43-44. Anna Mikulová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída 1 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45. Marie Tejmlová 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B 1 2 3 7 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46. Veronika Rožičová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B 1 2 2 14 0 0 2 2 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47. Líza Udra 2004 ZŠ Elementária 8 1 5 3 11 0 0 5 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Julie Hégrová 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.B 1 6 2 4 0 0 6 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49. Klára Veverková 2007 ZŠ Dýšina 6 0 0 2 3 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50-51. Lucie Prokopová 2006 ZŠ Dýšina 7 0 0 2 4 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50-51. Veronika Vašinová 2003 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A 0 0 2 4 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52-53. Ema Maršálková 2006 ZŠ Dýšina 6 0 0 2 5 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52-53. Kristýna Germeková 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.B 0 0 2 5 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Daniela Hlízová 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55. Barbora Vršková 2003 Gymnázium Stříbro G4 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56. Nikola Brantová 2003 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída Kraj
1. Mikuláš Petrík 2004 ZŠ Červený Vrch 8.D Hlavní město Praha
2. Vojtěch Čechura 2004 Gymnázium Stříbro G4 Plzeňský kraj
3. Zdeněk Štička 2004 Gymnázium Stříbro G2 Plzeňský kraj
4. Filip Křeček 2003 ZŠ Kvílice 9.třída Středočeský kraj
5. Tomáš Dygrýn 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta Středočeský kraj
6. David Hulcr 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda Středočeský kraj
7. František Danda 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Prima Středočeský kraj
8. Jan Hlaváček 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A Ústecký kraj
9. Jakub Tomšů 2004 ZŠ Ústavní 8.C Hlavní město Praha
10. Aleš Čech 2004 ZŠ Ústavní 8.C Hlavní město Praha
11. David Truhlář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A Ústecký kraj
12. Šimon Kubiš 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.B Hlavní město Praha
13. Radim Brož 2003 ZŠ Petrovice 9.A Hlavní město Praha
14. Alexandr Duroň 2006 ZŠ Radotín 7.C Hlavní město Praha
15. Adam Vaněk 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A Ústecký kraj
16. Jonáš Kopecký 2003 ZŠ Londýnská 9. Hlavní město Praha
17. Adam Kotáb 2004 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A Hlavní město Praha
18. Adam Prokop 2007 3. ZŠ Slaný 6.C Středočeský kraj
19. Vojtěch Nejedlý 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D Hlavní město Praha
20. Kryštof Pochman 2007 ZŠ Vratislavova 6.A Hlavní město Praha
21. Jan Šťovíček 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B Hlavní město Praha
22. Matyáš Karpaš 2004 ZŠ Nám. Svobody 8.A Hlavní město Praha
23. Tomáš Hlaváček 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B Ústecký kraj
24. Radek Ridaj 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B Ústecký kraj
25. Jaromír Janovský 2006 3. ZŠ Slaný 6.C Středočeský kraj
26. Zbyněk Vávra 2006 Gym. Nad Kavalírkou 3.A Hlavní město Praha
27. Jáchym Král 2006 ZŠ Ústavní 7.B Hlavní město Praha
28. Jaroslav Kořínek 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A Ústecký kraj
29. Vojtěch Průša 2005 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 7.A Ústecký kraj
30. Adam Duda 2004 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.C Hlavní město Praha
31. Kryštof Lapihuska 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C Hlavní město Praha
32. Vojtěch Zdobinský 2004 ZŠ Červený Vrch 8.A Hlavní město Praha
33. Adam Remeš 2004 ZŠ Červený Vrch 9.D Hlavní město Praha
34. Vojtěch Koňas 2006 ZŠ Radotín 7.C Hlavní město Praha
35. Martin Peleška 2004 ZŠ Meteorologická 9.A Hlavní město Praha
36. Tobiáš Urbánek 2006 Gym. Prof. J. Patočky 7. Hlavní město Praha
37. Petr Šmíd 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B Ústecký kraj
38. Ondřej Beran 2003 ZŠ Nám. Svobody 9.A Hlavní město Praha
39. Jan Havelka 2003 ZŠ Štěnovice 9 Plzeňský kraj
40. Martin Fornůsek 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda Středočeský kraj
41. Daniel Kouřim 2004 ZŠ Dýšina 8 Plzeňský kraj
42. Marek Matúš 2004 Gymnázium Stříbro G4 Plzeňský kraj
43. Michal Kaiser 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta Středočeský kraj
44. Jakub Žatecký 2006 ZŠ B. Hrabala 6. Hlavní město Praha
45. Damian Filustek 2005 ZŠ Radotín 7.B Hlavní město Praha
46. Václav Čiverný 2006 ZŠ Nám. Svobody 7.B Hlavní město Praha
47. Jan Pešata 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.A Ústecký kraj
48. Radek Svozil 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D Hlavní město Praha
49. Milan Neupauer 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 7.B Ústecký kraj
50. Jakub Novotný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A Ústecký kraj
51. Lukáš Stádník 2005 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.A Ústecký kraj
52. Vojtěch Vesecký 2004 1. ZŠ Slaný 9.A Středočeský kraj
53. Eduard Kotáb 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.B Hlavní město Praha
54. Matyáš Přibyl 2004 ZŠ Ústavní 8.C Hlavní město Praha
55. Daniel Linhart 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.C Ústecký kraj
56. Jiří Horníček 2006 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 7.B Ústecký kraj
57. Sami Zakie 2003 ZŠ Jana Masaryka 9. Hlavní město Praha
58. Šimon Koubek 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B Ústecký kraj
59. Martin Václavík 2006 ZŠ Zvoleněves 6. třída Středočeský kraj
60. Filip Frolík 2004 ZŠ Tuchlovice 8. třída Středočeský kraj
61. Jaroslav Chlad 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta Středočeský kraj
62. Ondřej Hanák 2003 ZŠ Školní 9.A Hlavní město Praha
63. František Pupík 2005 ZŠ Nepomuk 7 Plzeňský kraj
64. Dominik Hahn 2005 ZŠ Dýšina 8 Plzeňský kraj
65. Michal Hladký 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída Středočeský kraj
66. Jiří Povolný 2004 ZŠ Elementária 8 Plzeňský kraj
67. Antonín Panc 2003 ZŠ Dýšina 9 Plzeňský kraj
68. Daniel Křemenák 2005 ZŠ Elementária 7 Plzeňský kraj
69. Tomáš Kronmuller 2004 ZŠ Elementária 9 Plzeňský kraj
70. Tomáš Vorlíček 2004 1. ZŠ Slaný 9.B Středočeský kraj
71. Jan Čech 2007 ZŠ Zlonice 6.B Středočeský kraj
72. Tomáš Bláha 2005 ZŠ Dýšina 7 Plzeňský kraj
73. František Hanzlík 2004 ZŠ Elementária 9 Plzeňský kraj
74. Marek Walter 2005 ZŠ Elementária 7 Plzeňský kraj
75. David Herian 2003 ZŠ Dýšina 9 Plzeňský kraj
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída Kraj
1. Tereza Loukotová 2007 Gymnázium Stříbro G1 Plzeňský kraj
2. Eliška Čechurová 2007 Gymnázium Stříbro G1 Plzeňský kraj
3. Lucie Rabadová 2004 ZŠ Dýšina 8 Plzeňský kraj
4. Lucie Jabůrková 2003 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 9. třída Ústecký kraj
5. Emma Duroňová 2004 Gym. Nad Kavalírkou 4.B Hlavní město Praha
6. Lada Šťastná 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? Ústecký kraj
7. Laura Henlínová 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda Středočeský kraj
8. Eliška Kripnerová 2004 ZŠ Petrovice 9.B Hlavní město Praha
9. Julie Kovářová 2004 ZŠ Petrovice 9.B Hlavní město Praha
10. Justýna Raková 2005 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A Hlavní město Praha
11. Denisa Filustková 2007 ZŠ Radotín 6.B Hlavní město Praha
12. Eliška Horáčková 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima Středočeský kraj
13. Anna Blechová 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima Středočeský kraj
14. Adéla Kočí 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A Ústecký kraj
15. Alexandra Ammerová 2003 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 9.A Ústecký kraj
16. Adáta Štědrá 2005 ZŠ Červený Vrch 8.A Hlavní město Praha
17. Julie Bouřilová 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.A Hlavní město Praha
18. Zuzana Matrasová 2006 Gym. Nad Kavalírkou 2.B Hlavní město Praha
19. Anežka Podzimková 2007 ZŠ Pražačka 6.A Hlavní město Praha
20. Michaela Dubská 2004 Malostranské gymnázium III. Hlavní město Praha
21. Marie Mužíková 2006 Malostranské gymnázium I. Hlavní město Praha
22. Anička Fejfarová 2004 FZŠ prof. Otokara Chlupa 9.C Hlavní město Praha
23. Tereza Jandová 2005 ZŠ Meteorologická 7.A Hlavní město Praha
24. Nelly Miltnerová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A Ústecký kraj
25. Anna Marie Aneltová 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C Hlavní město Praha
26. Tereza Trnková 2007 2. ZŠ Slaný 6.C Středočeský kraj
27. Antonie Fejfarová 2005 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A Hlavní město Praha
28. Michaela Macíková 2007 ZŠ Ústavní 6.C Hlavní město Praha
29. Šárka Voděradská 2005 ZŠ Ústavní 8.B Hlavní město Praha
30. Anita Gebauerová 2004 ZŠ Petrovice 9.B Hlavní město Praha
31. Radka Červinková 2003 ZŠ Červený Vrch 9.D Hlavní město Praha
32. Ema Drašnerová 2005 Gym. Prof. J. Patočky 7. Hlavní město Praha
33. Adéla Línková 2005 ZŠ Ústavní 7.B Hlavní město Praha
34. Nikola Hučková 2006 2. ZŠ Slaný 7. třída Středočeský kraj
35. Viktorie Stříbrná 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B Hlavní město Praha
36. Eliška Kadlecová 2006 ZŠ Petřiny Sever 7.A Hlavní město Praha
37. Karolína Eretová 2004 ZŠ Štěnovice 9 Plzeňský kraj
38. Simona Löblová 2005 Gymnázium Stříbro G3 Plzeňský kraj
39. Tereza Maurová 2005 ZŠ Dýšina 8 Plzeňský kraj
40. Magdaléna Vršková 2006 Gymnázium Stříbro G1 Plzeňský kraj
41. Kristýna Monhartová 2006 ZŠ Elementária 7 Plzeňský kraj
42. Barbora Vršková 2003 Gymnázium Stříbro G4 Plzeňský kraj
43. Líza Udra 2004 ZŠ Elementária 8 Plzeňský kraj
44. Aneta Kolbabová 2004 ZŠ Elementária 8 Plzeňský kraj
45. Veronika Rožičová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.B Ústecký kraj
46. Adéla Valentová 2003 ZŠ Školní 9.A Hlavní město Praha
47. Barbora Labohá 2005 ZŠ B. Hrabala 7. Hlavní město Praha
48. Michelle Šantrochová 2006 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? Ústecký kraj
49. Lia Filaková 2006 ZŠ Nám. Svobody 7.A Hlavní město Praha
50. Marie Machová 2005 ZŠ Školní 7.B Hlavní město Praha
51. Barbora Hrůzová 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 7.A Ústecký kraj
52. Michaela Kučerová 2005 1. ZŠ Slaný 8.B Středočeský kraj
53. Elizabeth Weisová 2004 ZŠ Nám. Svobody 8.B Hlavní město Praha
54. Veronika Glossová 2005 ZŠ Strossmayerovo nám. 8.A Hlavní město Praha
55. Alexandra Včeláková 2007 ZŠ B. Hrabala 6. Hlavní město Praha
56. Viktorie Baťková 2005 1. ZŠ Slaný 7.B Středočeský kraj
57. Josefína Bečvářová 2005 3. ZŠ Slaný 7.A Středočeský kraj
58. Vanda Snopová 2004 ZŠ Kvílice 8. třída Středočeský kraj
59. Karolína Mundlová 2005 ZŠ Kvílice 8. třída Středočeský kraj
60. Helena Nováková 2005 ZŠ Zlonice 7.A Středočeský kraj
61. Žaneta Žáková 2007 3. ZŠ Slaný 6.A Středočeský kraj
62. Martina Javorská 2006 ZŠ Zlonice 6.B Středočeský kraj
63. Nikola Brantová 2003 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta Středočeský kraj
64. Anna Mikulová 2005 ZŠ Kamenné Žehrovice 8. třída Středočeský kraj
65. Kristýna Slapničková 2006 ZŠ Elementária 7 Plzeňský kraj
66. Klára Veverková 2007 ZŠ Dýšina 6 Plzeňský kraj
67. Lucie Prokopová 2006 ZŠ Dýšina 7 Plzeňský kraj
68. Ema Maršálková 2006 ZŠ Dýšina 6 Plzeňský kraj
69. Patricie Ammerová 2007 ZŠ Jirkov, Studentská 1427 6.B Ústecký kraj
70. Julie Hégrová 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.B Ústecký kraj
71. Veronika Vašinová 2003 ZŠ Jirkov, Nerudova 1151 9.A Ústecký kraj
72. Marie Tejmlová 2006 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B Ústecký kraj
73. Kristýna Germeková 2004 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 9.B Ústecký kraj
74. Daniela Hlízová 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 7.B Ústecký kraj
75. Kateřina Fialová 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 8.A Ústecký kraj

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.