Školní Boulder Pohár 2019 - čtvrtfinále Jihomoravský kraj, Pardubický kraj a Zlínský kraj

13. 5. 2019

Výsledky

Chlapci - Čtvrtfinále - Jihomoravský kraj, Pardubický kraj a Zlínský kraj
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# jméno příjmení ročník škola třída semifinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Samuel Skoupý 2007 ZŠ Pastviny 6.C ano 8 8 8 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
2-3. Hynek Martikán 2004 ZŠ Horní 8A ano 8 10 8 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0
2-3. Víťa Petržílek 2006 ZŠ J. Ressla 7.B ano 8 10 8 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0
4. Štěpán Brendl 2005 ZŠ Studánka 7.B ano 8 11 8 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 1 1 0 0
5. Ivo Nedvěd 2007 Gymnázium Dašická 2.A ano 8 13 8 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 2 2 0 0
6-7. Jakub Kopáček 2007 ZŠ Spořilov 7.B ano 8 19 8 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 12 1 0 0 1 1 0 0
6-7. Viktor Teichmann 2008 ZŠ Lanškroun 6.B ano 8 19 8 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 12 1 0 0 1 1 0 0
8. Jan Lengál 2006 ZŠ Štefánikova 8.A ano 8 21 8 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 13 3 0 0 2 2 0 0
9. Nikolas Erneker 2005 Gymnázium Zlín 3TA ano 6 8 8 12 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 5 0 0 2 1 0 0
10. Filip Slouka 2005 ZŠ Noe 8. ano 6 11 7 10 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 5 3 0 0
11. Jakub Frgal 2003 Gymnázium Zlín 4KB ano 5 5 8 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0
12. Kryštof Hubáček 2004 Gymnázium Zlín 4KA ano 5 5 7 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
13. Jan Škrob 2004 ZŠ Křídlovická 8.C ano 5 5 7 12 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0
14-17. Matěj Fried 2004 Gymnázium Akademia 3.G ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-17. Zdeněk Šovla 2005 ZŠ Pastviny 7.B ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-17. Jakub Kučera 2003 ZŠ Mysločovice 9.A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-17. Lukáš Vávra 2003 MZŠ Kamenačky 9A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Michal Horváth 2004 ZŠ Husova 9A ano 5 6 7 13 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0
19-21. Jiří Adámek 2004 ZŠ Měšťanská 8 ano 5 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19-21. Matěj Zlatníček 2018 ZŠ Měšťanská - ano 5 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19-21. Matěj Šisler 2004 ZŠ Noe 8. ano 5 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22-23. Ondřej Halva 2007 ZŠ Pastviny 6.B 5 6 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22-23. Jakub Kučera 2007 ZŠ Staňkova 7. 5 6 6 7 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Radek Adamec 2003 ZŠ Měšťanská 9 5 7 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Jakub Samohýl 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 5 7 5 6 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Tomáš Svačina 2004 ZŠ Mysločovice 8.A 5 9 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Tomáš Manner 2004 Gymnázium Akademia 4.G 5 14 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 10 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Petr Steinhauser 2004 ZŠ Úvoz 8.A 4 4 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Vít Nejez 2004 ZŠ Mysločovice 9.B 4 4 6 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30-32. Jan Trnka 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 9.A 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30-32. Tomáš Petr 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30-32. Matyáš Vyoral 2004 ZŠ Mysločovice 8.A 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Tomáš Halámek 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B 4 4 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky - Čtvrtfinále - Jihomoravský kraj, Pardubický kraj a Zlínský kraj
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# jméno příjmení ročník škola třída semifinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1. Nikola Králiková 2005 ZŠ Okružní 9.A ano 7 7 7 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
2. Hana Fojtíková 2004 Gymnázium Zlín 4KB ano 7 8 7 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
3. Veronika Vorlíčková 2007 ZŠ Benešovo nám. 7.A ano 7 9 7 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0
4. Valerie Kopsová 2007 ZŠ Pce 7.B ano 7 10 7 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0
5. Eliška Nová 2007 ZŠ J. Ressla 6.A ano 7 15 7 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8 3 0 0 0 0 0 0
6. Terezie Koubková 2006 Gymnázium Holice 3.C ano 6 6 7 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
7. Vanda Kováčová 2004 Gymnázium Zlín 3TB ano 6 6 7 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
8. Tereza Špičková 2006 ZŠ Horní 6A ano 6 8 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Mia Moserová 2005 Gymnázium Dašická 2.A ano 5 5 7 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
10-11. Petra Bartošková 2006 Gymnázium Zlín 1PA ano 5 5 7 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
10-11. Alžběta Kuhnová 2006 ZŠ Studánka 6.A ano 5 5 7 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
12. Veronika Valová 2007 Gymnázium Zlín 1PA ano 5 5 7 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
13. Viki Bernatová 2007 ZŠ Úvoz 6.C ano 5 5 7 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
14. Ema Janíčková 2005 ZŠ Husova 7A ano 5 5 7 24 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 5 0 0 0 14 0 0 0 0 0 0
15-16. Anička Šamánková 2004 ZŠ Křídlovická 8.C ano 5 5 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15-16. Martina Kroupová 2007 ZŠ Staňkova 6.A ano 5 5 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Ester Štanclová 2004 ZŠ Heřmanův Městec 8.A ano 5 5 6 9 10 0 1 1 10 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Lucie Maarová 2006 ZŠ Husova 7A ano 5 5 6 13 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Eliška Vaculíková 2004 ZŠ Okružní 9.C ano 5 5 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Natálie Švecová 2007 ZŠ Choceň 6.B ano 5 6 7 8 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
21. Tereza Myslivcová 2008 ZŠ Studánka 6.A 5 6 7 9 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22. Anna Odvářková 2005 Gymnázium Akademia 2.G 5 6 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Barbora Finferová 2004 MZŠ Kamenačky 9A 5 6 5 5 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Adéla Fraňková 2005 ZŠ Měšťanská - 5 13 5 11 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 9 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Adriana Tomanová 2006 ZŠ Okružní 7.C 4 4 5 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Marie Brtníková 2007 ZŠ Křídlovická 6.C 4 5 5 13 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Šárka Chládková 2005 ZŠ Mysločovice 8.B 4 6 5 10 0 0 2 1 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Ema Zábojníková 2006 ZŠ Mysločovice 7 3 7 3 5 0 0 4 3 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Tereza Bujková 2006 ZŠ Horní 7B 1 1 3 3 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída Kraj
1. Ondřej Pařík 2007 ZŠ Svítkov 7.A Pardubický kraj
2. Štěpán Brendl 2005 ZŠ Studánka 7.B Pardubický kraj
3. Marek Pařík 2007 ZŠ Svítkov 7,A Pardubický kraj
4. Hynek Martikán 2004 ZŠ Horní 8A Jihomoravský kraj
5. Samuel Skoupý 2007 ZŠ Pastviny 6.C Jihomoravský kraj
6. Jan Škrob 2004 ZŠ Křídlovická 8.C Jihomoravský kraj
7. Lukáš Kolovratník 2008 ZŠ Studánka 6.A Pardubický kraj
8. Zdeněk Šovla 2005 ZŠ Pastviny 7.B Jihomoravský kraj
9. Ivo Nedvěd 2007 Gymnázium Dašická 2.A Pardubický kraj
10. Viktor Teichmann 2008 ZŠ Lanškroun 6.B Pardubický kraj
11. Víťa Petržílek 2006 ZŠ J. Ressla 7.B Pardubický kraj
12. Michal Horváth 2004 ZŠ Husova 9A Jihomoravský kraj
13. Tomáš Manner 2004 Gymnázium Akademia 4.G Jihomoravský kraj
14. Lukáš Vávra 2003 MZŠ Kamenačky 9A Jihomoravský kraj
15. Jan Lengál 2006 ZŠ Štefánikova 8.A Pardubický kraj
16. Jakub Kopáček 2007 ZŠ Spořilov 7.B Pardubický kraj
17. Ondřej Halva 2007 ZŠ Pastviny 6.B Jihomoravský kraj
18. Jonáš Kolomý 2006 ZŠ Lanškroun 9. Pardubický kraj
19. Radek Adamec 2003 ZŠ Měšťanská 9 Jihomoravský kraj
20. Nikolas Erneker 2005 Gymnázium Zlín 3TA Zlínský kraj
21. Matěj Šisler 2004 ZŠ Noe 8. Pardubický kraj
22. Filip Slouka 2005 ZŠ Noe 8. Pardubický kraj
23. Petr Steinhauser 2004 ZŠ Úvoz 8.A Jihomoravský kraj
24. Matěj Fried 2004 Gymnázium Akademia 3.G Jihomoravský kraj
25. Jakub Kučera 2007 ZŠ Staňkova 7. Pardubický kraj
26. Michal Urbánek 2004 ZŠ Staňkova 8 Jihomoravský kraj
27. Jakub Frgal 2003 Gymnázium Zlín 4KB Zlínský kraj
28. Matěj Zlatníček 2018 ZŠ Měšťanská - Jihomoravský kraj
29. Jan Kovář 2008 ZŠ Svitavy 6.A Pardubický kraj
30. Aleš Kristl 2006 ZŠ Benešovo nám. 8.A Pardubický kraj
31. Jiří Adámek 2004 ZŠ Měšťanská 8 Jihomoravský kraj
32. Zdeněk Toman 2005 ZŠ Měšťanská 7 Jihomoravský kraj
33. Vít Nejez 2004 ZŠ Mysločovice 9.B Zlínský kraj
34. Tomáš Halámek 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B Zlínský kraj
35. Kryštof Hubáček 2004 Gymnázium Zlín 4KA Zlínský kraj
36. Jakub Samohýl 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B Zlínský kraj
37. Jan Trnka 2006 ZŠ TGM, Otrokovice 9.A Zlínský kraj
38. Alexandr Bobowksy 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 7.C Zlínský kraj
39. Matyáš Vyoral 2004 ZŠ Mysločovice 8.A Zlínský kraj
40. Patrik Šůstek 2004 ZŠ Okružní 9.B Zlínský kraj
41. Tomáš Svačina 2004 ZŠ Mysločovice 8.A Zlínský kraj
42. Vojtěch Kovařík 2004 Gymnázium Zlín 4KA Zlínský kraj
43. Tomáš Petr 2005 ZŠ TGM, Otrokovice 8.B Zlínský kraj
44. Richard Kučera 2005 ZŠ Okružní 8.A Zlínský kraj
45. Jakub Kučera 2003 ZŠ Mysločovice 9.A Zlínský kraj
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída Kraj
1. Hana Fojtíková 2004 Gymnázium Zlín 4KB Zlínský kraj
2. Nikola Králíková 2005 ZŠ Okružní 9.A Zlínský kraj
3. Adriana Šimová 2007 ZŠ Okružní 6.C Zlínský kraj
4. Veronika Vorlíčková 2007 ZŠ Benešovo nám. 7.A Pardubický kraj
5. Eliška Nová 2007 ZŠ J. Ressla 6.A Pardubický kraj
6. Linda Kopáčková 2008 ZŠ Spořilov 6.A Pardubický kraj
7. Karolína Šrámková 2008 ZŠ Studánka 6.B Pardubický kraj
8. Alžběta Kuhnová 2006 ZŠ Studánka 6.A Pardubický kraj
9. Terezie Koubková 2006 Gymnázium Holice 3.C Pardubický kraj
10. Tereza Špičková 2006 ZŠ Horní 6A Jihomoravský kraj
11. Eva Rusiňáková 2008 ZŠ Choceň 6.B Pardubický kraj
12. Valerie Kopsová 2007 ZŠ Pce 7.B Pardubický kraj
13. Tereza Myslivcová 2008 ZŠ Studánka 6.A Pardubický kraj
14. Vanda Kováčová 2004 Gymnázium Zlín 3TB Zlínský kraj
15. Viki Bernatová 2007 ZŠ Úvoz 6.C Jihomoravský kraj
16. Mia Moserová 2005 Gymnázium Dašická 2.A Pardubický kraj
17. Martina Kroupová 2007 ZŠ Staňkova 6.A Pardubický kraj
18. Kateřina Ratkošová 2005 ZŠ Noe 9. Pardubický kraj
19. Anička Šamánková 2004 ZŠ Křídlovická 8.C Jihomoravský kraj
20. Vendula Ryzáková 2004 ZŠ Čejkovická 8A Jihomoravský kraj
21. Ester Štanclová 2004 ZŠ Heřmanův Městec 8.A Pardubický kraj
22. Natálie Švecová 2007 ZŠ Choceň 6.B Pardubický kraj
23. Kamila Bahulová 2005 ZŠ Čejkovická 8A Jihomoravský kraj
24. Ellen Slavíková 2006 ZŠ Choceň 8.A Pardubický kraj
25. Ema Janíčková 2005 ZŠ Husova 7A Jihomoravský kraj
26. Lucie Maarová 2006 ZŠ Husova 7A Jihomoravský kraj
27. Barbora Finferová 2004 MZŠ Kamenačky 9A Jihomoravský kraj
28. Markéta Kuncová 2007 ZŠ Křídlovická 6.C Jihomoravský kraj
29. Adéla Fraňková 2005 ZŠ Měšťanská - Jihomoravský kraj
30. Anna Odvářková 2005 Gymnázium Akademia 2.G Jihomoravský kraj
31. Monika Dědková 2018 ZŠ Mutěnická - Jihomoravský kraj
32. Nela Výšková 2004 ZŠ Čejkovická 9B Jihomoravský kraj
33. Karolína Mitanová 2004 ZŠ Sportovní 8.B Zlínský kraj
34. Marie Brtníková 2007 ZŠ Křídlovická 6.C Jihomoravský kraj
35. Tereza Bujková 2006 ZŠ Horní 7B Jihomoravský kraj
36. Hana Vávrová 2004 ZŠ Sportovní 8.B Zlínský kraj
37. Veronika Valová 2007 Gymnázium Zlín 1PA Zlínský kraj
38. Eliška Vaculíková 2004 ZŠ Okružní 9.C Zlínský kraj
39. Viktorie Zapletalová 2006 ZŠ Štefánikova 7.B Zlínský kraj
40. Šárka Chládková 2005 ZŠ Mysločovice 8.B Zlínský kraj
41. Petra Bartošková 2006 Gymnázium Zlín 1PA Zlínský kraj
42. Adéla Müllerová 2004 ZŠ Sportovní 8.B Zlínský kraj
43. Tereza Sedláčková 2006 ZŠ Štefánikova 7.A Zlínský kraj
44. Adriana Tomanová 2006 ZŠ Okružní 7.C Zlínský kraj
45. Ema Zábojníková 2006 ZŠ Mysločovice 7 Zlínský kraj
46. Jassica Ondrigová 2004 ZŠ Sportovní 8.A Zlínský kraj
47. Romana Habartová 2005 ZŠ Sportovní 8.B Zlínský kraj

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.