O nás

České sportovní lezení 


Kdo jsme
Spolek s celorepublikovou působností.  Parta lezců a sportovních nadšenců, kterou baví tvořit nové věci, posouvat hranice a hledat synergii různých sportovních disciplín, konkrétně lezení, gymnastiky a parkouru.

Co děláme

- Závody pro dospělé i pro děti
Vlajková loď našich aktivit. Pořádáme profesionální série boulderingových závodů pro dospělé i pro děti. Mobilní závodní stage, bouldery od top stavěčů, atraktivní lokality, doprovodný program. Přehled minulých i budoucích závodů najdete ZDE.

- Školní Boulder pohár
Velký sportovní projekt pro školy. Závod s pětiletou tradicí určený žákům druhého stupně základních škol. Rok od roku se zvyšuje počet účastnících se dětí i zapojených krajů ČR (například v roce 2019 se závodu zúčastnilo 1169 dětí z celkem 7 krajů). Cca do dvou let plánujeme závod rozšířit do všech 14 krajů České republiky. Veškeré podrobnosti o závodě jsou k přečtení ZDE.

- Vzdělávání
Spolek České sportovní lezení z.s. je držitelem akreditace MŠMT pro vzdělávání trenérů sportovního lezení. Vytvořili jsme ucelený systém udělování trenérských licencí. Podrobnosti o vzdělávání ZDE.

- Pomoc oddílům
Důležitou součástí naší činnosti je pomoc oddílům (školení trenérů, chyty, stavěči...).
Přehled aktivit a spolupracujících oddílů připravujeme. 

Naše logo
Základem našeho loga je lví hlava vytvořená z lomených ploch, jež symbolizují plasticitu/lomení boulderových stěn. Logo pro nás vytvořila tvůrčí skupina Identity
Více o logu ZDE.
Zajímavosti a aktuality máme také na sociálních sítích. 

         


Partneři projektů

Copyright © 2021 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.